Як вибрати групу довідника.

Вибір групи довідника здійснюється різними методами залежно від версії програмного забезпечення. Також на вибірку часто впливає призначення потрібних вам елементів меню довідника програми «1С».
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для вибору групи довідника за допомогою текстового поля в документі з кнопкою скористайтеся наступною налаштуванням: у виборі групи вкажіть використовуваний режим вибірки, в синтаксисі пропишіть вибір групи, в дужках поставте тег і пропишіть режим, в англомовному синониме вкажіть SelectGroup, в параметрах також режим в тегах. Для необов'язкового параметра використовуйте числове вираження 1 для вибору групи, 0 - для відміни вибору в поточному значенні режиму вибірки по групам в момент, коли виконується метод.
2
Зверніть увагу, що вищеописаний метод застосовується для елементів діалогового вікна для полів типу «Довідник» і для позиціонуються об'єктів. У параметрах за замовчуванням вибірка даних елементів для полів типу «Документ», «Журнал», «Довідник» застосовується без вибору груп. Для форм звітності вибірка здійснюється зовсім навпаки. У зв'язку з цим метод можна застосовувати лише в тих ситуаціях, якщо вам необхідно поміняти режим самої вибірки.
3
При виникненні проблем з використанням різних методів роботи в програмному забезпеченні 1С користуйтеся не тільки спеціальною літературою, а й альтернативними джерелами інформації, наприклад, тематичними сайтами та форумами, освяченими «1С».
4
Якщо для вашого постачальника програмного забезпечення діє система технічної підтримки клієнтів, зареєструйтесь на його сайті для отримання своєчасної консультації з вас питань.
5
Не забувайте періодично читати прикладену до оновлень програмного забезпечення інформацію стосовно внесених у версію змін, також намагайтеся розбиратися в аспектах проблем з «1С» самостійно, щоб мати найбільш докладні уявлення про принципи її функціонування.
Зверніть увагу
Виконання методу може варіюватися залежно від версії програми.