Як зробити килимки в автомобіль.

У зимовий час рясне використання дорожніх реагентів згубно позначається на взуття, а автолюбителі страждають від зіпсованих шин і килимків салону. Протягом трьох-чотирьох місяців, коли температура падає нижче нуля і вулиці обробляються реагентами, деякі водії встигають змінити кілька комплектів килимків для автомобіля. Але завжди можна знайти вихід і заощадити, зробивши килимки своїми руками.
Інструкція
1
Оберіть матеріал, з якого ви будете виготовляти килимки для свого автомобіля. Краще всього використовувати два шари - один для гідроізоляції, другий для захисту нижнього шару від впливу реагентів. Прекрасно підійде гума або пластик для нижнього і щільна текстильна тканина - для другого.
2
Для початку зробіть виміри. Це можна зробити за допомогою рулетки. Вимірявши ширину і довжину місця для килимка, виріжте шматок паперу і прикладіть на місце, після чого обрисуйте нерівності країв необхідного місця. Цей шматок паперу тепер можна використовувати як шаблон.
3
Інший спосіб вимірювання набагато простіше - просто обрисуйте старий килимок або використовуйте його в якості трафарету.
4
Для нижнього шару придбайте лист гумової гідроізоляції в будівельному магазині або використовуйте ще придатний автомобільний килимок.
5
Для верхнього застосуєте щільний повсть, старий половик або килим, який вже навряд чи стане в нагоді у вас вдома (можна використовувати як вовняні, так і синтетичні килимові покриття).
6
За раніше заготовленному трафаретом нанесіть контури майбутньої частини килимка крейдою або старим обмилки. Акуратно виріжте по нанесеному контуру частина майбутнього килимка; краю текстильної частини слід обробити сірниками або запальничкою, щоб припалити з'явилися нитки. Це треба для того, щоб наш килимок не розплітався. Перевірте, щоб обидва шари килимка збігалися один з одним. Якщо є нерівності, виправте їх за допомогою ножиць.
7
Далі обидва шари килимка скріпіть між собою. Найкраще це зробити за допомогою товстих ниток. Накладіть обидва шари рівно один на одного і зробіть ряд отворів по краю заготовки на відстані близько півсантиметра між ними. Справа залишилася за малим - за допомогою товстої голки і міцною нитки зшити частини килимка між собою.