Як зберегти таблицю значень.

Таблицею значень в «1С» називають двомірний масив, створений для зберігання проміжних даних, що з'являються в результаті виконання роботи. Всі дії щодо таблиць значень виконуються за певною схемою.
Вам знадобиться
  • - встановлена на вашому комп'ютері програма 1С.
Інструкція
1
Використовуйте наступний метод для отримання таблиці значень з бази програмного забезпечення 1С, встановленого у вашому комп'ютері: МояТабліцаЗначеній = РеквизитХранилищеТаблицыЗначений.Получить (); Після цього вкажіть місце для зберігання файлу таблиці значень, присвоївши йому ім'я по вашому розсуду. Далі для її відкриття використовуйте програму 1С або Microsoft Office Excel.
2
Також для вивантаження таблиці значень в програмі 1С використовуйте альтернативний метод: Вивантажити (,,,). Вибір методу в даному випадку залежить від призначення збереження вами даних з таблиці значень, зверніть увагу також, що даний метод можна застосувати не для всіх випадків, так само як і попередній.
3
Для роботи з таблицею значень програмного забезпечення 1С вивчите основні методи. Наприклад, метод ТабЗнач.Очістіть (); призначений для очищення колонок таблиці від значень, метод ТабЗнач.УдалітьСтрокі (); - Видаляє всі рядки в ній, ТабЗнач.УдалітьСтроку (); - Видаляє виділену рядок, а цифра в дужках того ж методу видаляє рядок відповідного номера, те ж саме можна застосувати і до колонок. ТабЗнач.УдалітьКолонку ("Оклад"); видаляє колонку з відповідному слову в дужках назвою.
4
Для створення таблиці значень в програмі «1С: Бухгалтерія» використовуйте метод ТабЗнач = СоздатьОб'ект ("ТабліцаЗначеній"); ТабЗнач.НоваяКолонка ("Співробітник") - для додавання колонки з відпо слову в дужках назвою, те ж саме використовується і для створення рядків таблиці значень.
5
Для кожної колонки потрібно вказати тип даних, в цьому випадку з'явиться можливість використовувати для них тільки заздалегідь певні значення. Якщо цього не буде зроблено, то ви зможете зберігати в них інформацію будь-якого типу. Надалі при необхідності редагування цієї настройки не викличе жодних проблем.