Як робити французький манікюр в домашніх умовах.

Граціозна мадам Коко Шанель - хто, як не вона, могла нам подарувати французький манікюр . Як стверджують історики, саме вона ввела в моду тонкі витончені білі смужки на кінчиках нігтів. Такий манікюр підійде як для вечірок, так і для більш серйозних заходів. Не обов'язково відвідування дорогих салонів, французький манікюр можна виконати в домашніх умовах .
Вам знадобиться
  • - пилка
  • - триммер (кусачки для видалення кутикул)
  • - антисептичний засіб
  • - лак (білий для класичних смужок і натуральний: персиковий або рожевий , прозорий)
  • - наклейки для нігтів (смужки)
Інструкція
1
Перед початком обробіть нігті. Для цього видаліть огрубілі ділянки шкіри спеціальними приладами (тріммер, кусачки). Надайте за допомогою пилки форму нігтя (округла, прямокутна). Протріть ніготь антисептичним засобом (продається в аптеці!).
2
Наклейте на кінчик нігтя, залишивши 2 - 3 мм, спеціальну смужку. Акуратно нанесіть на кінчик нігтя білий лак і дайте йому підсохнути.
3
Зніміть смужки. Прокрасьте залишилася пластину лаком натурального кольору. Якщо межа не збереглася, подкорректируйте її білим лаком.
4
Заключний етап. Нанесіть прозорий лак на всю пластину. Так манікюр збережеться довше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RwgRupKdQ-o
Зверніть увагу
Не рекомендується фарбувати нігті лаком вагітним жінкам.
Корисна порада
Щоб смужка («усмішка») вийшла акуратна, можна використовувати для коригування спеціальний олівець - коректор. З ним ви легко виправите помилку. Він продається в спеціалізованих отделах.Еслі ви хочете, щоб манікюр виглядав більш природно, покрийте натуральним лаком всю пластину (разом з кінчиком) .На сьогоднішній день, при створенні французького манікюру, кінчик нігтя фарбують не тільки в білий колір. Прозорий лак можна замінити прозорим з блискітками або наклеїти веселі наклейки (переводілкі).