Як встановити adobe flash. Як відновити роботу flash player.

Adobe Flash Player є популярним додатком для браузерів, що працюють під Windows, Mac і Linux. Flash Player дозволяє програвати будь флеш-ролики в форматі SWF і інтерактивні додатки на сторінках веб-сайтів.
Інструкція
1
Для установки Adobe Flash Player зайдіть на офіційний сайт ADOBE в розділ флеш плеєра і перейдіть до установки доповнення.
2
Якщо ваш браузер - Internet Explorer: закрийте всі програми, крім веб-оглядача, і натисніть посилання для автоматичного завантаження доповнення. Можливо, система безпеки Internet Explorer попередить вас в діалоговому вікні про установку компонента ActiveX. Виберіть "Встановити" для продовження установки плеера.После завершення установки на екрані відобразиться логотип AFP і текст про те, що програма успішно встановлена.
3
Якщо ви використовуєте інший браузер для перегляду сайтів: клацніть посилання для закачки інсталяційний файл Flash Player на ваш комп'ютер. У вікні, виберіть папку, в яку ви хочете зберегти дистрибутив. Після закачування дистрибутива, запустіть його з правами адміністратора, закрийте всі запущені браузери і дочекайтеся закінчення установкі.После завершення установки на екрані відобразиться логотип AFP і текст про те, що програма успішно встановлена.
За допомогою флеш-плеєра від Adobe можна переглядати сторінки в інтернеті з динамічно мінливим змістом, сучасними графічними ефектами, вбудованими відеозображеннями і так далі. А щоб його встановити, флеш-плеєр спочатку потрібно завантажити (до речі, це безкоштовно) на сайті розробника.
Інструкція
1
Щоб правильно встановити Adobe Flash Player, спочатку видаліть старі його версії, інакше плеєр може некоректно працювати. Для полегшення завдання в папці з дистрибутивом флеш-плеєра може виявитися і деинсталлятор. Однак якщо з якихось причин такого немає, заходите в меню «Пуск», потім в «Панель управління». Виберіть в віконці розділ під назвою «Установка та видалення програм». Після клацання по ньому відкриється список всіх встановлених на комп'ютері програм. Виберіть Adobe Flash Player і клікніть «Видалити».
2
Хочеться відзначити, що головною специфікою Adobe Flash Player є те, що різновидів цієї програми декілька - для різних браузерів. Так користувачам інтернет-оглядача Internet Explorer необхідно ставити Adobe Flash Player ActiveX. У випадку з Opera, Firefox і Netscape використовується Adobe Flash Player Plugin. Однак встановлюється флеш-плеєр однаково на всіх браузерах.
3
Для початку установки флеш-плеєра зробіть подвійне клацання ЛКМ по установчого файлу. Приберіть в віконці галочку навпроти тексту «Free Google Toolbar» (optional). Далі з'явиться ліцензійну угоду. Ознайомтеся з ним і натисніть внизу вікна на кнопку «Прийняти і встановити ...».
4
Для продовження інсталяції клацніть у віконці кнопку «Закрити». Далі з'явиться ще одне меню, де вам буде запропоновано встановити Plugin або ActiveX (все залежить від браузера, яким ви користуєтеся). Натисніть ще раз на кнопку «Встановити». На дисплеї ви побачите тимчасову панель, яка відображає процес установки.
5
Після установки всіх елементів флеш-плеєра майстер установки програми покаже вам останнє віконце, де буде розташовуватися кнопка "Готово". Клацніть по ній і перезавантажте ПК. Відразу ж після перезавантаження комп'ютера Adobe Flash Player буде готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JQbl8k66qbo