Як відкрити кондитерську точку.

Відкриття кондитерської точки - матеріально витратний проект. Якщо ви зважилися почати свою справу, головне - знайти вдале місце для оренди, правильно все розрахувати і організувати. Фахівці стверджують, що кондитерська точка окупається менше ніж за рік-півтора.
Інструкція
1
Почніть кондитерський бізнес з реєстрації в податковій інспекції документів індивідуального підприємця або акціонерного товариства - залежно від того, яку форму власності ви обрали.
2
Кондитерську точку можна відкрити з виробничим цехом, в якому будуть випікатися кулінарні вироби, і один магазин. А з виробниками достатньо лише співпрацювати. Вибір залежить від фінансових можливостей. Підраховано, що відкриття цеху з мінімальним обладнанням обійдеться вам не менш ніж в 400 тисяч євро.
3
Залежно від того, яку кондитерську точку ви плануєте відкрити, підшукайте приміщення. Попередньо з'ясуйте, які вимоги пред'являються до таких закладів Росспоживнаглядом.
4
Якщо приміщення знаходиться в житловому будинку, то необхідно наявність окремого входу з евакуаційним виходом. Поставка сировини (якщо ви відкриваєте кондитерську з виробництвом) повинна здійснюватися обов'язково з торця будівлі, де немає вікон. Сміттєві баки для відходів повинні стояти не менше ніж в в 25 метрах від житлових будинків. Якість води повинна відповідати встановленим СЕС нормам, а кількість води повинна повністю забезпечити потреби кондитерської.
5
Постарайтеся знайти місце для своєї кондитерської в центрі міста, в місцях скупчення офісних будівель або в респектабельних районах міста.
6
Знайдіть надійних виробників, якщо збираєтеся відкривати тільки магазин. Для початку достатньо буде 10-20 сортів хліба, 5-10 видів печива, 20 найменувань пиріжків і тістечок.
7
Якщо ви відкриваєте при своїй кулінарії кафе або кафетерій, то подбайте про кавовий асортименті, а на чаї можна заощадити, зупинившись на основних сортах.
8
Площі в 80 кв. метрів цілком достатньо, щоб організувати торгівлю кондитерськими виробами і створити зону кафе.
9
Економіка кондитерської точки схожа за витратами з будь-яким закладом громадського харчування. Для складання кошторису скористайтеся середньої цифрою: помножте 60 тисяч рублів на квадратні метри загальної площі вашої точки. Зверніть увагу, що ця цифра використовується для підрахунку витрат на кондитерську точку в Москві. В провінції витрати будуть значно менше.
10
Залишилося придбати для кондитерської обладнання: прилавки, вітрини і холодильні камери. Найміть працівників - і починайте працювати. Усі працюючі з продуктами харчування обов'язково повинні мати санітарні книжки встановленого зразка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6dnVVaPuaWY
Зверніть увагу
Якщо ви відкриваєте тільки торгову кондитерську точку, постарайтеся знайти таких виробників, які випускають високоякісну продукцію. Кулінарні вироби мають терміни зберігання. Не забувайте про це і ретельно розраховуйте кількість товару, який замовляєте постачальникам.
Корисна порада
При наборі персоналу виходите з масштабності свого виробництва. На першому етапі буває достатньо 10-15 чоловік для виробництва і 5-7 - для магазину і невеликого кафе при ньому.
Ведення кондитерського бізнесу вважається досить складним заняттям. Це пов'язано зі специфікою реалізованого товару, крім того, в цьому бізнесі існує достатньо велика конкуренція, ринки збуту, і знайти своє місце не так-то просто.
Інструкція
1
На початковому етапі необхідні вкладення можуть досягати $ 100 000. Сюди входить закупівля необхідного обладнання (електроплити, тістомішалки, кремовзбивалку, кондитерські столи і т.д.), оренда приміщення площею не менше 200 м ?, закупівля сировини та оформлення дозвільних документів. Крім того, без особистого автотранспорту, для доставки продукції в пункти реалізації, також не обійтися. Залежно від розміру населеного пункту, в якому відкривається кондитерська, витрати на придбання транспорту можуть обчислюватися десятками тисяч доларів.
2
При підборі персоналу необхідно враховувати асортимент продукції та кількість магазинів, з якими буде організовано роботу. Кондитерська може складатися з 10 - 15 осіб, в їх числі - бригада висококваліфікованих кондитерів (саме від них, головним чином, залежить якість продукції), пекар і його помічник, а також менеджер по роботі з клієнтами та співробітники служби прийому замовлень. Дуже важливо при цьому підібрати досвідченого і кваліфікованого менеджера, т.к. саме він буде вести переговори з усіма клієнтами кондитерської.
3
Необхідно заздалегідь подбає про ринки збуту. На початковому етапі, коли обсяг виробництва не дуже великий, потрібно налагодити роботу з невеликими магазинами. У міру розширення асортименту, а також стабілізації виробництва і контролю якості продукції, можна починати співпрацю з великими торговельними сетямі.Также можна зайнятися виробництвом ексклюзивної продукції, виконуючи її під замовлення. В цьому випадку можна організувати власні фірмові магазини або орендувати приміщення в інших магазинах.
4
Навіть маючи власну мережу магазинів, серійна продукція (тістечка і торти) повинна становити не менше? від загального обсягу. Велика кількість ексклюзивних тортів, приготованих з використанням натуральних продуктів, буде складно реалізувати їх через високу вартість. Крім того, таке співвідношення буде найкраще відповідати потребам більшості клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTwv4QQT1kc