Як поліпшити опалення в автомобілі.

Якщо у вашому автомобілі холодно в морози, а грубка зовсім не допомагає, то ви можете самостійно поліпшити опалення. Великою популярністю в даний час користуються додаткові джерела опалення.
Інструкція
1
Ви можете встановити на автомобіль передпусковий підігрівач. Їх також називають Автономні рідинні обігрівачі. Передпусковий підігрівач потрібно встановити в моторний відсік. Підключіть його до бортової електромережі, системі подачі палива, а також системі охолодження автомобіля. Паливо буде надходити з системи і спалюватися в камері згоряння. У цей момент відбувається підігрів рідини в теплообміннику. Насос потім прокачує дану рідину по великому колу. В результаті штатний радіатор опалення швидше розігрівається. Вентилятор грубки буде видувати гаряче повітря в салон автомобіля.
2
Існують підігрівачі з електронним блоком і пультом дистанційного керування. На таких системах можна задавати час включення, тривалість роботи, а також режими потужності. Також користувачеві доступний автоматичний режим. Підігрівач на такій настройці буде сам міняти потужність за параметрами температури.
3
Предпусковой підігрівач добре підходить для автомобілів, де слабка штатна грубка. Досить часто проблеми з прогріванням двигуна виникають через несправність термостата. Він не повинен відразу пускати рідину по великому колу. Також зверніть увагу на радіатор грубки. Якщо він сильно забруднений, то в салон тепле повітря буде дути дуже слабо. Якщо ж система повністю справна, а тепла не вистачає, то рекомендується встановити підігрівач.
4
До системи додаткового опалення також відносять підігрів сидінь, підігрів дизельного палива і омиваючої рідини. Безумовно, дані пристрої дуже корисні, проте дозволити собі таке задоволення може не кожен водій. Вартість підігріву сидінь разом з установкою можна зіставити з вартістю рідинних підігрівачів, а ККД від нього помітно нижче. Вартість підігріву дизельного палива трохи вище вартості автономного підігрівача.
Опалення салону, особливо вітчизняних автомобілів, залишає бажати кращого. І не тому, що погано гріє пічка, а тому, що кругом щілини, і тепле повітря моментально випаровується. У старих автомобілях грубка починає погано гріти салон через те, що всі трубки в ній забиті маслянистими відкладеннями. Щоб поліпшити опалення в автомобілі і відчувати себе комфортно навіть при найнижчих температурах в зимовий період часу, потрібно провести ряд заходів щодо забезпечення і збереження тепла.
Інструкція
1
Якщо автомобіль старий, то досить замінити систему опалення або зняти і промити, щоб температура в салоні відповідала нормальному режиму. Від'єднайте грубку, розберіть її, промийте в ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ, в бензині, гасі. Всі знову прикрутіть в зворотній послідовності. Навіть цей захід допоможе обігріти салон до необхідних температур.
2
Коли всі трубки в грубці забиті наглухо, і промити їх не представляється можливим, то купіть нову грубку відповідної моделі та встановіть.
3
Також для поліпшення обігріву салону можна встановити додаткові грубки. Особливо якщо автомобіль великий і стандартне опалення не справляється з прогріванням салону.
4
В автомобілях марки Газель і Соболь все гумки ущільнювачів настільки погано підігнані, начебто б автомобілі створювалися для поїздки по країнах Африки. Якщо не провести утеплення автомобіля і не заклеїти всі щілини, то при установці навіть 10 додаткових грубок в салоні все одно буде холодно.
5
Встановлені грубки потрібно правильно налаштувати. У цьому вам допоможуть фахівці автосервісу.
6
Також, на зимовий період слід прибрати підсмоктування холодного повітря. Для цього від важеля управління від'єднайте трос і зафіксуйте заслінки в положенні повного відкриття. Кран на опалювальних приладах потрібно встановити в максимально відкрите положення.