Як замінити ремінь на Хендай. Як поміняти ремінь грм на Хендай.

Приводів для заміни ременя ГРМ (газорозподільного механізму) на автомобілі марки Hyundai може виникнути декілька: тріщини, надриви або інші пошкодження і після того, як пробіг автомобіля досяг 60 тис. Км. У кожному разі, зняттю та заміні ременя ГРМ повинен передувати ретельний його огляд.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - викрутка;
  • - столярний ніж.
Інструкція
1
Для заміни ременя автомобіль поставте на оглядову яму чи естакаду. За допомогою ключа на 10 ослабте чотири болта на шківі насоса з охолоджувальною рідиною. Після цього можете зняти сам ремінь та допоміжні деталі - приводи генератора, компресора кондиціонера і насос гідропідсилювача керма.
2
Далі повністю відкручує болти кріплення і знімаєте верхню кришку. Використовуючи ключ на 22, звільніть болт, яким кріпиться шків коленвала. Якщо у вас автомобіль з механічною коробкою передач, то попросіть когось утримати педаль гальма при включеній передачі, щоб не провертався колінвал.
3
Встановіть поршень у верхній мертвій точці, повертаючи колінвал до тих пір, поки не співпаде з відміткою у вигляді літери «Т». Коли відмітка на підшипнику распредвала співпаде з отвором в зубчастому шківі распредвала, звільніть болт кріплення, зніміть шків коленвала, захисну шайбу і кришку.
4
Ключем на 10 ослабте болти кріплення нижньої кришки, а ключем на 12 послабляєте затяжку регулювального болта і болти кріплення. Потім, просунувши викрутку між роликом і втулкою, проверніть до упору проти годинникової стрілки кронштейн натяжної ролика і ослабте натяг ременя і тут же затягніть регулювальний болт.
5
Після цього за допомогою викрутки виведіть через корпуса масляного насоса кінець пружини, звільніть кріпильний болт кронштейна і обережно зніміть натяжна ролик. При заміні опорного ролика також знадобиться ключ на 12. Відверніть болт кріплення і зніміть ролик.
6
Установку проводите в зворотному порядку. Перед тим, як встановити ремінь, обов'язково перевірте, щоб установочні мітки распредвала і коленвала збігалися між собою. Тепер встановіть ремінь на шків коленвала і на распредвал з таким розрахунком, щоб з боку опорного ролика гілку ременя була натягнута.
7
Потім ослабте кріпильний болт кронштейна натяжного ролика і регулювальний болт. Під час цієї операції ролик зафіксується в робочому положенні, і ремінь знайде натяг. Проверніть коленвал два рази за годинниковою стрілкою, використовуючи кріпильний болт шківа.