Як вивантажувати сайт на хостинг.

При створенні інтернет-ресурсу одним з найважливіших моментів є пошук відповідного хостингу та розміщення на ньому сторінок сайту. Знання всіх деталей і тонкощів цього процесу дозволить вам швидко і без клопоту отримати добре працюючий сайт.
Інструкція
1
Вирішіть, чи будете ви самі реєструвати доменне ім'я або його надасть власник хостингу. Наприклад, при розміщенні сайту на безкоштовному ресурсі http://narod.yandex.ru/ваш сайт буде мати назву виду _http://мой_сайт.narod.ru Реєстрація власного домену дозволить вам не залежати від хостингу, ви в будь-який момент зможете його змінити .
2
Для реєстрації домену наберіть у використовуваному вами пошуковику «реєстрація домену», ви отримаєте безліч відповідних посилань. Реєстрація забере у вас всього декілька хвилин, її вартість становить від 100 рублів. Стільки ж вам доведеться платити щороку за підтримання домена.
3
Зареєструвавши домен, знайдіть відповідний хостинг, він повинен відповідати певним вимогам. А саме, повинен дозволяти займати потрібне вам дисковий простір і забезпечувати необхідний трафік. Вартість хостингу складає від 35 рублів на місяць.
4
Ви зареєструвалися на хостингу і оплатили його послуги на якийсь час. Але якщо ви зараз викладіть свій сайт, він не буде відкриватися. Щоб сайт працював, вам треба «прив'язати» доменне ім'я до хостингу. Для цього дізнайтеся у вашого хостера імена DNS-серверів. Їх два, ви можете дізнатися їх в службі підтримки або в документації по хостингу - наприклад, в розділі FAQ.
5
Зайдіть в панель управління вашим аккаунтом на сервісі реєстратора і впишіть імена DNS-серверів у відповідні поля. Збережіть зміни. Пам'ятайте про те, що може пройти близько доби, перш ніж сайт почне відкриватися по доменному імені.
6
Тепер вам залишилося викласти сторінки сайту на хостинг. Зайдіть в його панель управління, знайдіть папку public_html - всі сторінки сайту викладаються саме в неї. Ви можете закачувати їх як через панель управління, так і по FTP - більшість хостерів надають таку можливість. Закачувати файли по FTP набагато швидше і зручніше. FTP-клієнт є в популярному файловому менеджері Total Commander. Для входу на хостинг вкажіть його ftp-адресу та облікові дані, які вам надали під час реєстрації.