Як запустити сайт на своєму комп'ютері.

Розробка та налагодження будь-якого інтернет- сайта - досить складне заняття, яке вимагає часу і, власне, доступу до сайту. Не всі можуть дозволити собі орендувати хостинг і доменне ім'я для експериментів зі створення інтернет-ресурсу. Але є спеціальна програма, яка допоможе вам запустити сайт на своєму комп'ютері.
Інструкція
1
Скачайте утиліту Denwer. Для цього відкрийте будь браузер, перейдіть на сторінку проекту за адресою http://www.denwer.ru/. На головній сторінці сайта розміщено посилання на постійно оновлюваний дистрибутив програмного комплекту. У нього входять всі необхідні компоненти для розробки веб-сайтів і додатків. Базовий набір включає сервер Apache, підтримку MySQL для роботи з базами даних. А також PHP, який необхідний для установки і роботи багатьох систем керування вмістом сайта .
2
Ви легко можете розширити можливості стандартного набору. Для цього скачайте і встановіть потрібні вам додаткові модулі з сайта розробника. При цьому весь проект безкоштовний і дуже функціональний.
3
Запустіть завантажений дистрибутив Denwer. Це можна зробити через контекстне меню правою кнопкою миші або просто подвійним клацанням на файлі. Ви побачите вікно консолі установки і повідомлення від майстра з інсталяції програми. Виберіть диск і папку для програми, а також вкажіть, чи потрібно створювати ярлики на робочому столі. Найкраще погодитися з тими параметрами, які пропонуються за замовчуванням.
4
При установці програма запропонує створити віртуальний диск для роботи сервера. Погодьтеся з цією пропозицією і призначте будь-яку вільну латинську букву для «додаткового» диска. Насправді цей віртуальний диск буде обмежений розміром того розділу, на який ви встановили Denwer. У вас на робочому столі з'являться три ярлика: Run Denwer, Stop і Restart. Вони потрібні для запуску, зупинки та перезапуску веб-сервера. Зверніть увагу, що установка повинна проходити з облікового запису з повними правами, тобто «Адміністратор комп'ютера».
5
Запустіть віртуальний веб-сервер Denwer. Клацніть по значку Run Denwer і дочекайтеся, поки чорно-білі вікна системної консолі повідомлять про успішний запуск всіх служб. Після перевірте, чи успішно встановився веб-сервер і його компоненти. Відкрийте будь-який браузер і наберіть в адресному рядку 127.0.0.1 або localhost. В обох випадках ви побачите сторінку вітання від розробників та довідкові відомості по користуванню цим набором програм.
6
Скопіюйте папку з створеним вами сайтом в каталог установки Denwer, в директорію/home. Наприклад, шлях установки Денвера такий: C: Webservers. Відкрийте цю папку і знайдіть каталог home, в якому і повинен знаходитися ваш сайт. Обов'язково повинна бути дотримана правильна структура каталогів, інакше ви не зможете активувати сайт на своєму комп'ютері. Якщо все зроблено правильно, можна приступати до останнього дії.
7
Наберіть в адресному рядку браузера ім'я вашого сайта , згідно з назвою папки в директорії home. Якщо ви створили тільки одну сторіночку, повністю вказуйте ім'я « сайта » і назва сторінки.