Як змінити порядок завантаження Windows. програма для зміни операційних систем на одному комп'ютері.

Багато користувачів встановлюють відразу декілька операційних систем. При завантаженні комп'ютера з'являється список доступних ОС, час вибору за замовчуванням становить 30 секунд. Це не зовсім зручно, тому слід налаштувати завантаження Windows.
Інструкція
1
Установка двох і більше операційних систем значно підвищує надійність збереження інформації, дає більше можливостей для відновлення роботи комп'ютера при серйозному збої. Але в тому випадку, якщо за замовчуванням завантажується не та система, що вам треба, доводиться вибирати її вручну і натискати Enter. Однак порядок завантаження Windows можна легко змінити.
2
Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Система» - «Додатково» - «Завантаження і відновлення». Ви побачите список, що розкривається операційних систем і виставлене для їх вибору час. Розкрийте список і виберіть ту ОС, яка повинна завантажуватися за замовчуванням. Список зазвичай відповідає тому меню, яке ви бачите при старті системи - наприклад, якщо вам потрібна друга ОС в стартовому списку, то й тут виберіть другу.
3
Змініть час вибору з 30 секунд на 3. Трьох секунд цілком достатньо, щоб зробити, при необхідності, вибір іншої операційної системи. Ви можете взагалі прибрати завантажувальний список, знявши пташку з рядка «Відображати список операційних систем». У цьому випадку відразу буде завантажуватися обрана вами ОС. Але робити цього не рекомендується, оскільки при краху системи або інших проблемах ви не зможете завантажитися з другої ОС.
4
Чи не знімайте пташку з рядка «Відображати варіанти відновлення». Час відображення залиште рівним 30 секундам. При виникненні проблем із завантаженням ви зможете натиснути F8 і вибрати в меню вибрати підходящий варіант відновлення. Наприклад, «Завантаження останньої вдалої конфігурації».
5
Багато користувачів, на додаток до Windows, встановлюють на комп'ютер операційну систему Linux. Загрузчиком в цьому випадку зазвичай є Grub, при старті системи з'являється завантажувальний меню, в якому спочатку йде Linux, потім Windows. Щоб змінити цей порядок, знайдіть файл/boot/grub/menu.lst і відредагуйте його, помінявши в ньому назви ОС місцями. Після такої правки за замовчуванням буде завантажуватися Windows.
Зміна порядку завантаження в торрент-клієнті дозволяє задати пріоритет певного файлу, завдяки чому він буде завантажуватися на більшій швидкості, ніж інші документи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, торрент-клієнт, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зміна порядку завантаження за допомогою навігаційної панелі. При запущеному торрент-клієнті зверніть свою увагу на панель інструментів, що розташована у верхній частині відкритого вікна програми. Тут ви побачите всілякі ярлики, серед яких вам знадобляться тільки два з них - значок стрілочки, що вказує вгору (зменшення порядкового номера завантаження ) і значок стрілочки, що вказує вниз (збільшення порядкового номера завантаження ). Щоб поставити певний файл у черзі на перше місце, виділіть його, після чого натисніть іконку зі стрілочкою, що вказує вгору.
2
Зміна порядку завантаження за відсутності навігаційної панелі. Якщо в торрент-клієнті не відображається навігаційна панель (що зустрічається в деяких версіях програми), ви можете задати файлу порядковий номер наступним чином. Натисніть правою кнопкою мишки на завантаження документі і клацніть по опції «Вгору у черзі». Таким чином, файлу буде присвоєно першорядний порядковий номер.
3
Щоб домогтися максимальної швидкості при завантаженні файлу з торрент-трекера, ви можете призначити для нього пріоритет. Для цього клікніть правою кнопкою мишки на завантаження і наведіть курсор на пункт «Призначити пріоритет». У вікні встановіть значення «Високий». У такому випадку, при пакетної завантаженні основна перевага перед іншими матиме саме цей файл.