Як обнулити картридж Epson CX4300. обнуління картриджів epson 4300.

Перезаправка струменевих картриджів непростий процес, який супроводжується подальшим витіканням чорнила та іншими проблемами з використанням перезаправленного картриджів, а обнуління чіпсета часто стає головним болем для користувачів, не знайомих з принципами роботи програматора. Також для струменевих моделей принтерів була винайдена система безперебійної подачі чорнил, при якій обнуління картриджа відбувається набагато швидше.
Вам знадобиться
  • - програматор.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно обнулити картридж Epson CX4300 з підключеною системою безперервної подачі чорнила, дочекайтеся, поки система видасть помилку в зв'язку з тим, що картридж закінчився. Відповідно з керівництвом перемістіть становище держателя картриджів на праву сторону, поле чого натисніть на кнопку корпусу потрібного картриджа, після чого в принтері відбудеться скидання і оновлення про використаний вами картриджі.
2
Придбайте спеціальний програматор для обнулення картриджів принтерів. Ви можете легко знайти його в магазинах радіотехніки вашого міста чи зібрати його самостійно, скачавши з інтернету мікросхему. Від'єднайте картриджі від принтера, перезаправьте їх, заливши всередину їх корпусу чорнило відповідних кольорів. Місця зіткнення шприца з картриджем заклейте за допомогою гарного стікера. Не використовуйте наклейки повторно і не замінюйте їх скотчем.
3
Вийміть чіп з картриджа Epson CX4300 і вставте його в програматор. Запустіть додається до нього програмне забезпечення і обнуліть показники ємності картриджів. Поверніть чіп на місце і встановіть картридж в принтер. Виконайте пробний друк сторінок. Якщо для вашого принтера все ще не використовується система безперебійної подачі фарби, використовуйте її при друку великих обсягів.
4
Зверніть увагу також, що процес обнулення картриджів при використанні вимагає значно менше часу, не кажучи вже про сам процес перезаправлення. Придбати систему безперебійної подачі чорнила для картриджів Epson можна в комп'ютерних магазинах вашого міста, а також в торгових точках, які обслуговують копіювальну техніку або замовити в інтернет-магазині. Також для цього намагайтеся вибирати найбільш підходящі до моделі картриджів чорнило, щоб уникнути проблем, пов'язаних з друком. Чорнило зазвичай продаються у великих бульбашках окремо в кожному кольорі або набором.
Корисна порада
При просте струменевого принтера проганяйте кольорові сторінки раз в 1-2 тижні.