Як купити дракона.

Зоомагазини наповнені морськими свинками, рибками та іншої дрібної дурницями. Кішки і собаки самі бігають по вулицях: бери - не хочу. Навіть покупка слона не представляється такою вже нерозв'язною проблемою: досить піти до директора зоопарку і запитати, почому сьогодні слони. Але ось покупка дракона - зовсім інша справа ...
Інструкція
1
Якщо ви хочете поєднати покупку дракона з подорожжю в екзотичні країни, вирушайте в Китай на Новий рік. За григоріанським календарем це період з 20-го січня по 20-е лютого. Дочекайтеся "танців драконів" і поцікавтеся, чи можна придбати одного дракончика в якості домашньої тварини.
2
Ще одне місце, куди можна відправитися в пошуках драконів, - Скандинавія. Суворі вікінги - вмілі мореплавці, що відправлялися зі скандинавських берегів в далекі краї, навіть присвоїли своїм військовим кораблям назву "драккари", що означає "дракон". Прибийтеся до археологам, і, можливо, вам вдасться разом з ними розкопати залишки корабля вікінгів, ніс якого буде напевно прикрашений головою дракона . Або можете піти в один з музеїв і впоратися там - раптом є дракон на продаж? ..
3
Можете придивитися, однак, і до широко відомим рептиліям. В ваше місто напевно приїжджав (і не раз) який-небудь тераріум. Підіть подивитися на крокодилів і змій, і напевно хтось з представлених істот - ящірок, ігуан, хамелеонів - напевно нагадає вам дракона з казок. Звичайно, зміст такого " дракона " влетить в копієчку, але справжній дракон напевно обійдеться дорожче.
4
Якщо ж вам хочеться саме дракона , а не зменшену копію, вирушайте в зоологічний музей. Можливо, вам там продадуть скелет тиранозавра в натуральну величину. Можете також відправитися в парк юрського періоду до Стівену Спілбергу. Повнота відчуттів і незабутні враження гарантовані. І якщо якийсь дракон надто розпустується і створить проблеми власникам парку, його із задоволенням (і, може, навіть зі знижкою) продадуть вам.
5
На крайній випадок вирушайте в якусь казкову країну (останнім часом їх особливо багато розвелося). Почніть з Хогвартса, наведіть довідки - і в путь! І не забувайте про курс долара та євро - не у всіх місцях, де продаються дракони, приймають рублі.
Зверніть увагу
При покупці дракона не забувайте про заходи обережності: один дракон плюне в вас отрутою, інший - буде палити синім полум'ям. Отже купувати дракона краще в дитячому віці, коли він ще не навчився дихати вогнем.
Дракони - найкрасивіші транспортні засоби гри WoW. Однак отримати їх не так вже просто. Лише деякі торговці пропонують купити подібних їздових тварин, і лише за наявності відповідної репутації. Також дракона можна купити з деяким шансом на Чорному ринку за ігрове золото або ж в магазині Battle.net за реальні гроші.

Магазин battle.net

Найпростішим способом отримання їздового дракона є покупка його за реальні гроші в магазині Battle.net. Компанія Blizzard пропонує гравцям придбати такі транспортні засоби, як Зачарований чарівний дракончик, Залізний небесний розбійник, Броньований кровокрил і Серце аспектів. Вартість такого дракона становить 600 рублей.Для покупки їздового дракона в battle.net необхідно спочатку авторизуватися під своїм обліковим записом. Далі переходите в магазин, вибираєте потрібний транспорт і спосіб оплати. Після обробки платежу дракон відразу ж з'явиться в списку ваших транспортних засобів. Якщо під час покупки ви перебували в грі, то обов'язково перезавантажте її.

Чорний ринок

Самі епічно дракони падають з невеликим шансом з різних босів в підземеллях і рейдах, а також з деяких світових босів. Але якщо вам не щастить з дропом, то можна спробувати виграти такого їздового тваринного на торгах Чорного ринку. Чорним ринком завідує NPC Мадам Гойя, яка стоїть в хатині в локації «Прихована драбина» (Пандар) за координатами (63; 75) .Для покупки дракона на Чорному ринку необхідно буде виграти на торгах «Незатребуваний контейнер товарів для чорного ринку». Саме в ньому з невеликим шансом дропа (0,7-2%) міститься один з безлічі різних драконів, тобто купити конкретний транспорт таким способом не вийде. В даному контейнері ви можете знайти: Поводдя іржавого протодракона, Поводдя чумного протодракона, Поводдя зеленого протодракона, Поводдя синього протодракона, Поводдя дракона Онікс, Поводдя дракона північного вітру, Поводдя дракона південного вітру, Поводдя камнешкурого дракона, Поводдя лазурного дракона, Поводдя палаючого дракона і Поводдя синього дракона.

Дракони за репутацію

Досягнувши звеличення з фракцією «Драконівські союз», можна купити за 2000 золотих «Поводдя червоного дракона» у NPC Небостраза. Торговець знаходиться в локації «Драконівські Погост» (Нордскола) за координатами (59; 53). Знайти Небостразу можна на самій вершині вежі. Вона стоїть біля королеви драконів Алекстрази.Превознесеніе у Захисників Тол Барада (Альянс) або у Батальйону Пекельного Крика (Орда) дозволяє придбати «Поводдя дракона західного вітру». Його вартість становить 200 рекомендаційних значків Тол Барада, які виходять за виконання квестів. Торговці знаходяться на Півострові Тол Барад. Погге (Орда) знаходиться за координатами (54; 81), а Інтендант Брейзах (Альянс) - за координатами (72; 62).

Дракони зі зграї Крил Порожнечі

В локації «Долина Примарної Місяця» (Запределье) за координатами (65; 86) знаходиться Продавець драконів Харлунк. У нього за 200 золотих (180 с гільдейскім бонусом) можна купити оніксова, лазурного, кобальтового, лілового, зеленого і фіолетового дракона зі зграї Крил Порожнечі. Спочатку ви не можете розмовляти з даними NPC. Для отримання доступу до торгівлі буде потрібно виконати ланцюжок квестів і заробити «Піднесений» з даної фракціей.Вначале знайдіть NPC Морденай і виконайте весь ланцюжок запропонованих ним квестів. В ході виконання завдань з мобів випаде два предмета, початківці квести. Обов'язково зробіть і їх. В кінці залишиться тільки завдання «Зібрати їх всі!». Воно здається на постійній основі. Збираєте на острові всі знайдені яйця дракона зі зграї Крил Порожнечі і здавайте Язріллу Найманцеві. За кожне яйце ви конайте 250 репутації. Досягнувши звеличення, можете йти до Харлунку і купувати драконів.