Як навчитися танцювати в стилі робот.

Танець « робот » - це стиль, який був запозичений у мімів. Своє поширення набув в Америці приблизно в 60-70-х роках. Незважаючи на всю позірну простоту рухів, даний танець досить важкий, він вимагає чимало часу і сил на тренування.
Інструкція
1
Визначтеся, чи хочете ви танцювати поодинці вдома, індивідуально з викладачем або ж у групі. Якщо вас приваблюють останні два варіанти, пошукайте відповідні оголошення, щоб дізнатися, які танцювальні школи є у вашому місті. Якщо сумніваєтеся у виборі, відвідайте пробне заняття або просто зайдіть як-небудь поспостерігати за вже тренується групою. До речі, починати заняття і вчитися азам легше саме разом з іншими танцюючими. У подібних школах тренери не просто вчать рухам, а й допомагають побороти страх перед публічним виступом, підтримуючи доброзичливу атмосферу на заняттях.
2
Не зайвим виявиться і прослуховування відповідної музики і перегляд відеоматеріалів. Скачайте їх з інтернету безкоштовно, або придбайте спеціальні курси. Викладач розповість і покаже вам з екрану безліч рухів, пояснить, як ви повинні рухатися. Це допоможе урізноманітнити вам ваші танцювальні виступи, зробить їх більш яскравими, цікавими і імпульсивними. Головне - не бійтеся рухатися, не думайте про те, що на вас хтось дивиться. Просто частіше тренуйтеся перед дзеркалом, це позбавить вас від непотрібної в танці сором'язливості.
3
Танцюристи зі стажем рекомендують приділяти тренуванням, як мінімум, по 20-25 хвилин. По можливості хоча б пару раз за тиждень проводите годинне заняття.
4
Якщо є можливість, відвідайте зустрічі танцюристів у клубі. Це того варто, адже навіть перегляд рухів вже досвідчених танцюристів допоможе багато чого зрозуміти. Аналізуючи їх танець, ви зможете порівняти його зі своїм виконанням, зрозуміти, що ви робили вірно, а де помилялися. Крім того, на таких зустрічах можна з перших вуст отримати хороші поради, які допоможуть удосконалити вивчені руху і дізнатися багато нових технік.
Корисна порада
На тренування приходите в максимально зручною для вас одязі і взутті: ніщо не повинно сковувати ваші рухи. Взуття має бути якомога більш м'якою (занадто жорстка підошва може стати причиною розтягування стопи).