Як навчитися танцювати. лотерея по маятнику.

Танець здатний розкрити людину, допомогти йому позбутися негативних емоцій і зарядитися позитивом. Але, на жаль, не всі люди вміють танцювати, але навчитися цьому зовсім нескладно.
Інструкція
1
Полюбіть музику. Людина, що одержує справжню насолоду від музики, мимоволі починає рухатися їй у такт. Виберіть напрямок і стиль, які вам приємно слухати, купите кілька дисків або скачайте пісні в інтернеті. Слухайте вподобану музику якомога частіше, і з часом ви помітите, що ваше почуття ритму покращився.
2
Ходіть в клуби. Більшість людей ходять туди з метою розслабитися і отримати задоволення від музики і танців. Знайдіть супутників, які не будуть вас бентежити, і вирушайте в кращий заклад міста. Перші півгодини вам буде ніяково, але потім ви розслабитеся і зрозумієте, що на вас ніхто не дивиться. Тому ви зможете вдосталь насолодитися танцями, які з кожним разом будуть ставати пластичнее та привабливішим.
3
Запишіться в студію. Навчання танцям стає все популярнішим, і сьогодні ви зможете знайти такі студії в кожному місті. Незважаючи на вік, ви можете вибрати будь-який напрямок - бальні, латинські танці, танго і багато інших. Досвідчений тренер допоможе вам розкріпачитися, краще відчути своє тіло і отримати справжнє задоволення від легких рухів.
4
Придбайте DVD-диск з програмою навчання. Цей варіант підходить для тих, хто ніяковіє навчання на людях. Інструктор буде показувати вам нескладні рухи, які ви повинні в точності повторити. З часом руху ставатимуть складніше, а ваші вміння зростуть. Після цього ви зможете відправитися в клуб і відточити свої навички.
Зверніть увагу
Для того, щоб танцювати, вам необхідно почуття ритму. Якщо воно відсутнє, то вслушивайтесь в музику і для початку просто притупували ногою їй в такт. Коли ви почнете вловлювати ритм, танцювати буде набагато простіше.