Як закрити диск. Як устоновіть клпакі на диски коліс.

Одним із заходів, спрямованих на тюнінг автомобіля, стає установка захисних ковпаків на диски коліс автомобіля. Подібний дизайн машини надає автомобілю оригінальний зовнішній вигляд. Примітно, що тюнінг подібного виконання не вимагає від автовласника великих матеріальних затрат, пов'язаних з відвідуванням станції автосервісу.
Вам знадобиться
  • - ковпаки на колеса - 4 шт.
Інструкція
1
Після придбання автомобіля бюджетної комплектації можна запропонувати як варіативного тюнінгу - закрити колісні диски ковпаками, виготовленими з полімерних матеріалів.
2
Такі ковпаки успішно встановлюються на заводські диски . А різноманітність варіантів дизайну, з якими їх виготовляють, дозволяє здійснити гідний вибір будь-якому автовласникові. Навіть самому прискіпливому
3
Встановлюються ковпаки на колеса вельми просто; достатньо поєднати відлив в ковпаку під вентиль, розташований на диску колеса, і з зусиллям натиснути на аксесуар. Після чого необхідно простукати рукою весь ковпак по колу.
4
Таким чином: встановити ковпаки на колеса і здійснити свій перший тюнінг автомобіля, можливо одразу після відвідин автомагазину, на прилеглій до нього стоянці для машин.