Як прошити монітор LG. lg прошивають за допомогою програми.

Монітори , як і телевізори, досить важко перепрошивати. Це пов'язано із знаходженням мікросхеми в конструкції пристрою. Чи не беріться за перепрошивання монітора без особливої на те необхідності і обов'язково зливайте стару інформацію з чіпсета на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - набір інструментів;
  • - програматор.
Інструкція
1
Знайдіть сервісну інструкцію до вашої моделі монітора LG. Без неї не приступайте до перепрошивке, оскільки даний процес має на увазі під собою випоювання його мікросхеми. Ознайомтеся з послідовністю розбору пристрою, після чого витягніть мікросхему монітора. Дійте при цьому гранично акуратно. При відсутності досвіду роботи з мікросхемами ні в якому разі не беріться за самостійну перепрошивку.
2
Заздалегідь придбайте програматор для перепрошивки мікросхеми вашого монітора. Ви можете знайти програматори в магазинах радіотехніки вашого міста, а також замовити їх в інтернет-магазині або зробити самостійно при наявності навичок роботи з подібною технікою, для цього вам знадобиться завантажити схему з інтернету.
3
Підключіть програматор до комп'ютера і за допомогою спеціальної утиліти злийте інформацію з приєднаною мікросхеми монітора. Це необхідно для того, щоб надалі уникнути проблем з новою програмою прошивки пристрою.
4
Скачайте нову програму прошивки для вашого монітора. Найкраще вибирайте програми, надані спеціально для вашої моделі, в іншому випадку ви можете зіпсувати монітор, і вам доведеться звернутися за ремонтом до фахівців сервісного центру. Ви можете використовувати програмне забезпечення, доступне за наступним посиланням: http://master-tv.com/proshivki/mon/LG-eeprom-memory-dump.html. Зверніть увагу, всі програми прошивки, що завантажуються в ваш комп'ютер, необхідно перед установкою перевірити на наявність вірусів.
5
Прошийте мікросхему вашого монітора скачанной і перевіреної на віруси програмою прошивки за допомогою програматора. Дістаньте з нього схему і поверніть назад у монітор, міцно закріпивши її положення. Увімкніть його і перевірте роботу нового програмного забезпечення.
Корисна порада
Довірте перепрошивку монітора працівникам сервісних центрів.