Як дізнатися материнську плату XBox.

Ігрова приставка Xbox представлена на ринку в різних варіантах, при виборі потрібної моделі дуже важливо звертати увагу на модель материнської лати. Це пов'язано з тим, що більш ранні її варіанти виявлялися недостатньо надійними через системи охолодження материнської плати.
Інструкція
1
Визначте материнську карту ігрової приставки xBox за допомогою решті конфігурації пристрою, наприклад, відсутність роз'єму HDMI явно вказує на наявність в пристрої материнської плати Xenon, оскільки це сама рання версія xBox. Дана материнська карта має достатньо погані відгуки користувачів, це пов'язано з особливостями її системи охолодження. Для даної материнської плати характерні наступні параметри: CPU 90 нм і GPU 90 нм.
2
Якщо на материнській платі вашої ігрової приставки є додатковий радіатор для охолодження GPU, зверніть увагу також на наявність вбудованого HDMI. Швидше за все, встановлених на пристрої материнська плата Zephyr. Вцілому вона мало чим відрізняється від попередньої моделі, швидше просто є модифікованою її версією. Параметри CPU і GPU все ті ж. Звичайно дві вищеперелічені моделі материнських плат ігрових приставок xBox зустрічаються в дуже старих моделях пристроїв.
3
Зверніть увагу на блок живлення вашої приставки, а точніше, на показники його потужності. Значення 175 ват явно вказує, що у вашій приставці використовується материнська плата Falcon. Вона більш надійна, ніж Zephyr і вже тим більше Xenon. Проблеми з GPU і перегрівом, властиві для двох попередніх моделей, вирішені.
4
Перегляньте параметри CPU і GPU. Зроблені за відрізняє їх технології 65 нм, материнські плати Jasper не мають жодних проблем з перегрівом. Потужність блоку живлення для даної моделі пристрою дорівнює 150 ватам. За рахунок цього було помітно скорочено тепловиділення, а, відповідно, це означає менше передумов до поломки консолі. На поточний момент це сама надійна модель материнської плати для xBox.
5
Зверніть увагу також, що вам можуть зустрітися і інші модифікації материнських плат xBox, зазвичай вони є у продажу на території Сполучених Штатів.
Корисна порада
Намагайтеся купувати консолі Xbox тільки з материнською платою Jasper.