Як емігрувати до Великобританії.

Значне число росіян хоч раз замислювалося про переїзд за кордон. Багато років одним з найбільш привабливих держав для еміграції є Великобританія, яка привертає емігрантів не тільки можливістю отримання престижної освіти, але і високим рівнем життя.
Інструкція
1
Подумайте, на якій підставі ви зможете переїхати в Великобританію . Імміграційну візу ви зможете отримати, тільки якщо збираєтеся працювати там. Також можливий переїзд в якості студента з перспективою працевлаштування, або як подружжя місцевого громадянина.
2
Для професійної еміграції підіть по одному з двох шляхів. Перший варіант передбачає переїзд кваліфікованого фахівця. У цьому випадку вам необов'язково мати роботу у Великобританії заздалегідь, а потрібно набрати якесь сукупна кількість очок за різними параметрами зі спеціальної анкети. Для другого варіанту вам потрібно буде знайти роботодавця, який погодиться вас найняти, і отримати від нього запрошення на роботу. На підставі цих документів ви зможете отримати імміграційну візу для себе і для найближчих членів сім'ї - дружина і неповнолітніх дітей.
3
При еміграції через навчання у вузі отримаєте підтвердження про зарахування в один з університетів. Потім ви зможете отримати тимчасову візу. Після закінчення вузу ви отримаєте право перебувати в країні ще якийсь час, щоб знайти роботу. Якщо вам це вдасться, то ви зможете з часом отримати постійний вид на проживання, такий же, як і в людини, відразу приїхав на роботу.
4
Для еміграції через брак знайдіть потенційного чоловіка-англійця і вступити з ним у шлюб. Якщо ви зробите це в Росії, то в'їхати до Великобританії ви зможете по візі для членів сім'ї. У випадку, коли ви хочете проводити весілля в Англії, вам потрібно буде оформляти візу нареченої. Це робиться через один з британських візових центрів. Через кілька років шлюбу ви зможете претендувати на отримання громадянства.
Зверніть увагу
В Великобританію не тільки не можна переїхати, але і в'їхати на час в Шенгенською візою. Незважаючи на те, що ця країна вже багато років член Євросоюзу, вона так і не ратифікувала Шенгенську угоду.