Як відновити дані з відеокамери.

Відеокамери , як і багато інших пристроїв, рано чи пізно можуть вийти з ладу. У таких випадках важливо своєчасно приступити до відновлення інформації з цього пристрою. Це дозволить вам зберегти відзняті кадри.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery;
  • - Mount'n'Drive.
Інструкція
1
Якщо запис інформації у вашій відеокамері виконується на знімний накопичувач, витягніть флешку і підключіть її до картридеру. Тепер з'єднайте пристрій з портом USB комп'ютера або ноутбука. Іноді для цього необхідно використовувати спеціальний кабель USB-miniUSB.
2
Спробуйте скопіювати дані з флеш-карти. Якщо це не вдалося зробити звичайним способом, встановіть програму Easy Recovery. Запустіть утиліту і виберіть пункт Recovery Data. Перейдіть в меню Deleted Recovery.
3
Після відкриття нового діалогового меню вкажіть потрібну флеш-карту. Натисніть кнопку Next. Поставте галочку поруч із пунктом Complete Scan, щоб включити режим глибокого пошуку. Введіть в поле File Filter назва формату, в якому відеокамера зберігає дані, наприклад * .avi. Тепер програма буде виконувати пошук всіх раніше існуючих файлів з даними розширенням.
4
Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення сканування флеш-карти. Ця процедура може зайняти більше години. Багато що залежить від швидкості читання карти і її обсягу. Після створення програмою списку готових до відновлення відеофайлів виділіть потрібні дані та натисніть кнопку Save. Виберіть папку, в яку будуть скопійовані відновлені дані. Закрийте утиліту Easy Recovery після завершення її роботи.
5
Якщо ж відеокамера має власну пам'ять і записує файли на внутрішній накопичувач, підключіть апарат до комп'ютера за допомогою кабелю. Скачайте та встановіть програму Mount'n'Drive. Запустіть цю утиліту.
6
Дочекайтеся визначення підключених накопичувачів. Виділіть правою кнопкою миші флешку відеокамери і виберіть пункт «Монтувати». Вкажіть букву, яка буде присвоєна новому диску. Скопіюйте інформацію з створеного образу флешки відеокамери. Якщо дані були зіпсовані, скористайтеся програмою Easy Recovery для їх відновлення.