Як розібрати дзеркало заднього виду. Як зняти оббивку на даху ваз 2110.

наважилися на проведення тюнінгу свого автомобіля, автовласник починає, як правило, вносити зміни в дизайн машини. Модернізації в першу чергу піддається все, що кидається в очі. А коли дивишся на автомобіль спереду, неможливо не звернути уваги на бічні дзеркала заднього виду .
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - металева пластина шириною 2 см і товщиною 3 мм.
Інструкція
1
Щоб виконати фарбування корпусів дзеркал, їх необхідно попередньо розібрати. Для досягнення поставленої задачі потрібно: зсередини салону перемістити дзеркало максимально вниз.
2
В результаті в верхній частині дзеркала утворюється щілина, в яку необхідно вставити широку, плоску, не товще трьох міліметрів, пластину з металу. За допомогою якої, різким натисканням від себе, знімається дзеркальний елемент.
3
На наступному етапі викруткою знімається декоративна накладка з пластмаси, розташована на внутрішній поверхні дверей. Видаливши її, откручиваются три болта кріплення корпусу дзеркала заднього виду на двері машини.
4
Демонтувавши корпус, всередині нього звільняються від кріплення і витягуються всі деталі конструкції: механізм кута нахилу відображає елементу, пружина і кронштейн кріплення дзеркальної вставки.
Зверніть увагу
Під час демонтажу скляного, відображає елементу (дзеркала), необхідно дотримуватись заходів безпеки при роботі зі склом. Що допоможе уникнути порізів тіла.