Як дізнатися значення ієрогліфа. значення ієрогліфів.

Через зрослої популярності східної культури різні ієрогліфи все частіше використовуються в оформленні та дизайні. Але при покупці, наприклад, гуртки з китайським символом вам може захотітися дізнатися його значення . Це можна зробити, навіть якщо ви не знаєте відповідну мову.
Вам знадобиться
  • - словник ієрогліфів.
Інструкція
1
Визначте, до якої мови належить Вас ієрогліф. Найчастіше в оформленні використовуються китайські символи. Їх відмінність у тому, що вони легко вписуються в квадрат. Ці ієрогліфи не слід плутати з корейським складовим листом, яке має більш спрощений вид - буква в ньому складається всього з декількох елементів. У свою чергу, єгипетські ієрогліфи більш схожі на піктограми, тобто ближче за своїм виглядом до тих об'єктів, які вони позначають.
2
Купуйте або візьміть в бібліотеці словник ієрогліфів. Також ви можете використовувати різні онлайн-довідники. Але перед цим перевірте, чи встановлено на вашому комп'ютері програмне забезпечення, що підтримує читання ієрогліфів.
3
З'ясуйте принцип класифікації ієрогліфів в словнику. Зазвичай вони систематизуються згідно своїм ключам. Структурно ієрогліф в більшості випадків складається з двох елементів - ключа, який відповідає за його смислове наповнення, і фонетика. що допомагає зрозуміти його прочитання. Найчастіше ключі входять до складу ієрогліфа в зміненому вигляді, тому знайти їх буває складно.
4
Визначивши ключ ієрогліфа, відкрийте відповідний розділ словника і знайдіть в ньому зображення цікавить вас символу. поруч з ним буде наведено читання ієрогліфа, а також його переклад. Майте на увазі, що часто слово складається не з одного знака. а з їх поєднання. Тому для розуміння сенсу потрібно буде правильно розбити групу ієрогліфів на слова, що може бути проблематично - прогалини в пропозиціях на китайській і японській мовах не ставляться.
5
Якщо вам потрібно розшифрувати значення давньоєгипетського ієрогліфа, зверніться до спеціальної егіптологіческіх літературі. Також вам можуть допомогти спеціальні сайти зі словниками найпростіших знаків староєгипетської мови - http://ankh.ucoz.ru/
Зверніть увагу
Як правило це китайські ієрогліфи. Але ж треба не просто написати ієрогліф, але зовсім було б не погано написати їх зі знанням справи. Нанесення ієрогліфа, в нашій культурі і мовної групи, порівняно з нанесенням рунічного символу. Тому пропоную розглянути значення деяких китайських ієрогліфів - символів, уживаних ще з часів "Книги Змін".
Корисна порада
Ієрогліфи в фен шуй - це система умовних стародавніх китайських знаків, що містять певне смислове значення. Серед безлічі підсилюючих елементів, таких як сприятливі цифри, словесні побажання, ієрогліфи фен-шуй є найбільш символічними і ефективними. Значення ієрогліфів. Ієрогліф "Дракон" Втілює могутність і незвичайну силу, протегує бізнесу і Вашій родині.