Як переїхати жити до Франції.

Франція - прекрасна країна з розвиненою інфраструктурою і високим рівнем життя. Людині, яка має можливість жити за кордоном, варто звернути увагу на неї. Але для переїзду туди необхідно відповідати деяким вимогам.
Інструкція
1
Найпопулярніший спосіб переїхати жити під Францію - це одруження з громадянином країни. Проте не потрібно думати, що уклавши фіктивний шлюб, ви легко отримаєте французьке громадянство. Міграційна служба країни ретельно перевіряє всі подробиці знайомства, весілля та проживання своїх громадян з іноземцями.
2
Якщо ж ви дійсно перебуваєте у відносинах з французом/француженкою, то можете спокійно переїжджати в країну і грати весілля. Через рік подавайте документи в посольство на отримання громадянства. Протягом року за вами будуть спостерігати і запропонують пройти спеціальний тест. У тестування включені завдання, що дозволяють оцінити ваш рівень знань французької мови, заглибленість в культуру країни і надійність вашого шлюбу. Якщо ви будете постійно жити наступні 2 роки з чоловіком, то без проблем отримаєте французьке громадянство.
3
Існує ще один спосіб отримати французьке громадянство - влаштуватися там на роботу. Щоб отримати хороше місце в престижній фірмі, краще влаштуватися у філію компанії на батьківщині, а потім перевестися до Франції. Можна знайти чорнову роботу, наприклад, садівником або нянею. Через 5 років проживання і роботи в країні ви зможете отримати громадянство. Скоротити цей термін можна на 3 роки, якщо ви попутно отримаєте французьке освіту.
4
Отримати громадянство можна не тільки за допомогою працевлаштування, а й організувавши свій бізнес. Європейські країни прагнуть нарощувати приріст капіталу в країну, тому вітають бізнесменів, охочих емігрувати.
5
Можна емігрувати до Франції у пошуках політичного притулку. Але цей спосіб дієвий тільки для тих людей, які утискаються владою в своїй країні. Зрозуміло, всі факти, які представляються в посольство, ретельно перевіряються.