Як зав'язувати краватку "принц Альберт".

Вузол « Принц Альберт» відноситься до класичних способів формування краватки . Однак він дозволяє відійти від нав'язаного стереотипу людини в костюмі. Дозвольте собі відрізнятися від інших, всього лише додавши звичного стилю трохи асиметричності.
Інструкція
1
Підніміть комір сорочки і надіньте розв'язаний краватку широкою стороною наліво. Щоб вузол не вийшов надто громіздким, зробіть вузький кінець краватки трохи коротше. Схрестіть кінці краватки таким чином, щоб широкий кут виявився нагорі. Зробіть широким кінцем оборот навколо вузького, утворюючи петлю. Для полегшення формування краваткового вузла не затягуйте сильно першу петлю. Щоб не допустити цього, просуньте в неї вказівний палець.
2
Зробіть ще один оборот навколо вузького кінця. Тепер, роблячи чергове коло, підійміть широкий кінець наверх до горла і пропустіть зверху вниз через утворену петлю. Зверніть увагу, що широкий кінець краватки треба пропускати через петлю, що утворилася в ході першого обороту, а кіл всього має бути три. Дана тонкість і відрізняє цей вузол краватки від інших.
3
Варто відзначити, що вузол не потрібно затягувати занадто щільно, утворюючи їм трикутник. Краще ледь помітно розслабити його. Це додасть образу додаткову елегантну недбалість. Чим тонше тканина краватки, тим об'ємніший робіть вузол, інакше ваш образ буде здаватися незакінченим.
4
краватки вузол «Принц Альберт» підходить до сорочок з вузьким коміром. Для краватки, зав'язаного таким способом, підійдуть як однотонні, так і різнокольорові сорочки і піджаки. Проста елегантність краваткового вузла, дозволяє використовувати його як для костюма в офіс, так і для святкового одягу. Перевірте, щоб кути коміра не закривали вузол, інакше форма краватки візуально спотвориться.
5
Якщо повторити всі зазначені дії, але на останньому етапі пропустити широкий кінець краватки через третю петлю, ви отримаєте підвид краваткового вузла «Принц Альберт» - «Вікторію». Такий спосіб зав'язувати краватку підійде для урочистих випадків, оскільки надає образу деяку помпезність.