Як укладати фундаментні блоки. Як правильно укласти фундаментні блоки видио.

Будівництво цегляних будинків вимагає певних знань і умінь. Щоб, наприклад, звести самостійно заміський котедж необхідно почати з вивчення основ архітектури житлових будинків. А будинок, звичайно ж, починають будувати з уложення якісного фундаменту.
Інструкція
1
Почніть з вивчення креслень вашого будинку. План фундаментів є невід'ємною частиною будь-якого будівельного креслення. Пам'ятайте, що фундаментні блоки укладаються тільки під несучі зовнішні та несучі внутрішні стіни будинку. Блоки стін фундаменту формуються на заводах з бетону марки 100 або 200 (посилені).
2
Підготуйте фундамент до будівельних робіт, уклавши з допомогою монтажного устаткування фундаментні плити. Фундаментні блоки є зазвичай стінами підвальних приміщень, тому правильно розрахуйте їх кількість для подальшої зручної експлуатації. Плити та блоки мають стропувальні петлі, завдяки чому зручно їх захоплювати і розуміти.
3
Укладайте фундаментні блоки на цементно-піщаний розчин товщиною 20 мм, використовуючи перев'язку вертикальних швів. Укладання повинна виконуватися так, як показано в проекті, щоб не виникло проблем при підведенні комунікацій до будинку.
4
Фундаментні блоки укладайте тільки на вирівняну поверхню. Якщо будівництво здійснюється без фундаментних подушок і з використанням пустотілих блоків, то попередньо укладіть шар бетону на основу.
5
Блоки, призначені для фундаментів, що перебувають під впливом агресивних середовищ, виготовляються з добавками для збільшення стійкості бетону. Але не забувайте про ізоляційні заходи. Для захисту підвальних стін від проникнення капілярної вологи використовуйте горизонтальну обклеювальну гідроізоляцію, обмазувальну гідроізоляцію вертикальних поверхонь, що стикаються з грунтом стін підвалу, горизонтальну гідроізоляцію у вигляді включення прошарку жирного цементного розчину до складу підстилаючого шару підлоги підвалу, пріфундаментний дренаж, що обмежує рівень ґрунтових вод під час їх сезонного підйому.