Як виїхати до Сербії.

Найзручнішим і швидким способом потрапити в Сербію є авіапереліт, але при бажанні побачити практично всю територію південно-східної Європи, можна скористатися залізничним сполученням.
Інструкція
1
Придбайте квиток на поїзд № 015В сполученням Москва-Белград, він щодня відправляється з платформ Київського вокзалу в 23.44 і слід через такі міста, як Брянськ, Київ, Львів, Будапешт, Баска Топол, Суботіца та Індія. Загальний час у дорозі складає трохи більше двох діб. Забронювати та оплатити проїзні документи ви можете на офіційному сайті «Російських Залізниць». При оформленні квитків тримайте під рукою закордонний паспорт, дані про пасажира необхідно заповнювати так, як написано в цьому документі.
2
Відправляйтеся в Сербію на літаку. Щоденні безпосадочні рейси в Белград здійснює авіакомпанія JAT Airways, також в столицю Сербії літають літаки «Аерофлоту», але вартість квитків російського перевізника вище приблизно на 30%, ніж у сербського. Тривалість польоту складає 3 години. Авіаквитки можна придбати в режимі онлайн на сайтах авіакомпаній. Оплата здійснюється за допомогою банківської карти. Як підтвердження бронювання квитка ви отримаєте електронну маршрут-квитанцію.
3
Скористайтеся послугами інших авіаперевізників. Рейси з Москви в Белград з однією проміжною посадкою виконують Aegean Airlines, Turkish Airlines, Malev Hungarian Airlines, LOT-Polish Airlines, Montenegro Airlines, Swiss Airlines, Adria Airways, Austrian Airlines, AlItalia. Компанії перераховані в порядку зростання вартості авіаквитка. Загальний час перельоту становить від 4:00 45 хвилин.
4
Орендуйте автобус для поїздки до Сербії. Рейсових автобусів з Москви в цьому напрямку немає, і якщо ви плануєте групову поїздку, то це один з найбільш доступних варіантів. Пам'ятайте, що автобуси для подорожей Європою здаються в оренду як мінімум на п'ять діб, плата за один день становить від 400 євро. Час у дорозі становить приблизно 2 дні. Пам'ятайте про необхідність оформлення транзитної угорської візи для кожного з пасажирів.