Як вивести плями від губної помади.

До трудновиводімиє плямам цілком можна віднести пляма від помади. Таке забруднення має жирову основу, тому відіпрати його звичайним способом, як правило, не вдається. Справитися з плямою від помади допоможуть народні засоби.
Інструкція
1
Перш ніж почати виводити пляму, уважно вивчіть інформацію на етикетці одягу. Потім спробуйте видалити забруднення за допомогою засобу для виведення плям, який не містить хлор. Нанесіть його на забруднене місце і залиште на кілька хвилин. Потім виперіть річ звичайним способом.
2
Якщо пляма від губної помада не відіпралася, скористайтеся засобом для зняття макіяжу або спиртовмісним тоніком для обличчя. Змочіть в одному з цих коштів ватяний тампон і акуратно потріть їм забруднене місце, після чого виперіть забруднений одяг.
3
Приготуйте кашку з харчової соди і лимонного соку і нанесіть її на пляму. Залиште на кілька хвилин, потім виперіть річ в пральній машині. Якщо пляма відіпралася не повністю, змочіть його оцтовою кислотою або теплим гліцерином і виперіть ще раз.
4
Залийте пляма від губної помади рідким засобом для миття посуду, рідким милом або шампунем. Акуратно потріть його зубною щіткою. Потім підставте забруднене місце під струмінь холодної води, після чого відправте річ в пральну машину. Замість рідкого мила можна натерти пляму твердим дитячим милом, залишити на 30-40 хв, потім випрати звичайним способом.
5
Спробуйте позбутися плями з допомогою нашатирного спирту. Змочіть їм ватний тампон і прикладайте до плями до тих пір, поки воно не стане вологим. Ватних тампонів знадобитися кілька, так як на них будуть залишатися частинки губної помади з плями. Потім потріть забруднення чистим тампоном і виперіть забруднений річ.
6
Постеліть на горизонтальну поверхню паперовий рушник, зверху покладіть забруднену річ плямою вниз. Потім змочіть в спирті ватний диск і прикладайте до плями, кілька разів міняючи папір. Після цього не забудьте випрати виріб. Пляма від губної помади можна вивести тільки в холодній воді.