Як зробити фотографію матовою. прибрати нерівності шкіри фотошоп.

Якщо фотографія вийшла занадто різкою, на шкірі видно дрібні дефекти і зморшки, програма Photoshop допоможе вам все це усунути. Для того щоб зробити фотографію матовою, потрібно лише знати основи цієї програми - додавання шарів, застосування фільтрів і масок шару.
Вам знадобиться
  • - фотографія в цифровому вигляді;
  • - комп'ютер і програма Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в програмі, зробіть дубль шару. На новому шарі видаліть всі нерівності шкіри - непотрібні родимки, вугри, подряпини, зморшки. Використовуйте для цього лікує (відновлює кисть).
2
Зробіть ще один дубль шару і виберіть серед фільтрів «Шум»/«Пил і подряпини». Спробуйте змінювати налаштування фільтра, щоб отримати ідеальне м'яке розмиття. Не переживайте, що стали розмитими також очі - надалі вони знову будуть яскравими. На цьому ж шарі застосуєте розмиття по Гауса, щоб забезпечити ще більшу матовість.
3
Щоб надати шкірі потрібну текстуру, зробити її більш реалістичною і не такою гладкою, додайте ще один фільтр - «Шум»/«Додати шум». Виберіть «Монохромний шум» і забирай оптимальну величину, як правило, не більше 1%.
4
Щоб додати цей шар до первісної фотографії вибірково (наприклад, тільки на шкіру, залишивши очі, волосся, губи чіткими), натисніть внизу палітри кнопку «Маска шару». Виберіть в інструментах «Заливання», чорний колір і клацніть по документу. В результаті каламутний шар, створений протягом перших кроків, повинен сховатися.
5
Тепер почніть додавати на фотографію матовість. Для цього виберіть серед інструментів кисть, максимально зменшіть жорсткість (можна також зменшити прозорість). Переконайтеся, що знаходитеся на масці шару і затонуйте шкіру моделі, намагаючись не потрапити на очі, волосся, брови, губи. Якщо ви помилилися, перейдіть на чорну кисть і зітріть частину шару.
6
Якщо додатково вам потрібно змінити колір, скористайтеся такими параметрами, як «Фотофільтр», «Колірний фон»/«Насиченість», «Колірний баланс».
7
Щоб деякі частини фотографії зробити більш чіткими, а основну частину залишити матовою, дублюйте середній шар і поміняйте режим змішування на «Перекриття». Знайдіть серед фільтрів «Колірний контраст» і встановіть відповідне значення. Якщо ефект вийшов занадто сильним, зменшіть прозорість шару.