Як написати довгий статус. Як зробити довгий статус вконтакте 2012.

Стислість, звичайно, - сестра таланту. Але іноді хочеться максимально докладно викласти свою думку, але обмеження на символи в статусі не дозволяє це зробити. Виявляється, це обмеження можна легко обійти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
На даний момент ви можете написати статус довжиною не більше 160 знаків. Фраза довшай цього обмеження буде безжально обрізана і не закінчена. Ви можете самостійно прибрати це обмеження і збільшити кількість знаків. Написати довгий статус можна тільки через браузер Opera, для цього скачайте його з Інтернету, якщо у вас його немає, і встановіть на свій комп'ютер.
2
Зайдіть в інтернет через Opera на свою сторінку в соціальній мережі і натисніть «Редагувати статус». Після цього клікніть правою кнопкою миші по рядку введення і виберіть у випадаючому меню пункт «Вихідний код».
3
Щоб поставити великий статус, натисніть клавіші CTRL + F на вашій клавіатурі, введіть туди текст maxlength і натисніть кнопку Enter. Опера знайде кодове слово maxlength і виділить його. Далі видаліть maxlength="160". ("160" - це і є обмеження символів). Після виконання цих дій натисніть в лівому верхньому куті вкладки «Застосувати зміни».
4
Потім знову поверніться на вкладку, де відкрита сторінка соціальної мережі, на якій ви редагували статус. Тепер ви можете зробити довгий статус, написавши текст до 256 знаків. Пам'ятайте, що прогалини також вважаються знаками. Врахуйте також, що статус буде відображати не в кілька рядків, а одним рядком, оскільки модератори прибрали можливість написання статусу в кілька рядків.
5
Ви можете самостійно ввести текст статусу в поле, а можете копіювати вподобану фразу з усіх джерел. Для цього обведіть фразу і натисніть сполучення клавіш Ctrl + C. Потім поверніться на сторінку, де ви редагували статус, поставте курсор в поле вводу статусу і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V. Текст з'явиться в статусі. Натисніть Enter.