Як додавати в меню сайту. додати кілька пунктів в меню сайту ucoz.

Для спрощення створення сайтів різні ресурси пропонують готові шаблони. Подібні шаблони вже містять в меню певну кількість розділів. При заповненні ресурсу контентом цієї кількості може бути недостатньо, і знадобиться додати в меню сайту нові пункти та підпункти.
Інструкція
1
У більшості випадків управління сторінками здійснюється без особливих проблем, оскільки інструменти та інтерфейс конструкторів сайтів досить прості і інтуїтивно зрозумілі. У даній статті для наочності розглядається приклад роботи в системі ucoz.
2
Для внесення змін до меню сайту ви повинні володіти правами адміністратора. Додавати пункти і підпункти можна кількома способами. Ряд інструментів доступний відразу після авторизації на сайті в якості адміністратора, але в даному випадку функціонал дещо обмежений. Розширені можливості можна отримати при зверненні до панелі управління сайтом.
3
Щоб увійти в панель управління, авторизуйтесь на сайті і в меню «Загальне» виберіть пункт «Вхід у панель управління». Введіть пароль, який ви обрали при створенні сайту (він може відрізнятися від пароля для авторизації на сайті), і підтвердіть вхід перевірочним кодом.
4
У лівій частині сторінки виберіть у меню пункт «Редактор сторінок», далі - розділ «Управління сторінками сайту». На сторінці управління матеріалами переконайтеся, що всі наявні сторінки сайту відображені коректно. Якщо чогось не вистачає, встановіть у полі з списком, що випадає значення «Все матеріали».
5
Щоб додати новий пункт в меню сайту, натисніть в правій частині вікна кнопку «Додати сторінку». Так як управління сторінками здійснюється через сайт, ще раз введіть логін і пароль, за допомогою якого ви входите на сайт (не плутайте з панеллю управління). Після цього нова сторінка буде готова для редагування. Заповніть всі необхідні поля, оформіть матеріал і натисніть на кнопку «Зберегти».
6
Щоб додати новий підпункт, виберіть на сторінці «Управління матеріалами» потрібний пункт зі списку і натисніть на значок [±], розташований правіше від назви сторінки. Відкриється нова вкладка з назвою батьківської сторінки. Введіть на ній всі потрібні дані та натисніть на кнопку «Зберегти».
7
Швидкий доступ до управління сторінками сайту (пунктами меню і підміню) можна отримати на самому сайті через інструмент «Конструктор». Виберіть у меню команду «Включити конструктор». Після того, як зовнішній вигляд сторінки зміниться, натисніть на значок у вигляді гайкового ключа. У вікні «Управління меню» ви зможете відредагувати, додати або видалити пункти. Не забудьте зберегти внесені зміни.