Як підключити замок запалювання. ваз 2109 Як з'єднати дроти від замка запалювання.

Якщо у вашому автомобілі вийшов з ладу замок вимикача запалювання, то замінити його ви можете самостійно, не звертаючись в автосервіс. Головне - придбати нову якісну заміну.
Вам знадобиться
  • - новий замок вимикача запалювання в комплекті з ключами;
  • - плоска викрутка;
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - пассатижи;
  • - зубило;
  • - молоток;
  • - схема електрообладнання автомобіля.
Інструкція
1
Від'єднайте клему дроту, що йде від знака «мінус» акумулятора. Зніміть рульову колонку, для цього спочатку за допомогою хрестоподібної викрутки відверніть чотири гвинти, що з'єднують її кожухи.
2
Відверніть саморіз кріплення нижнього кожуха до підрульовими перемикача і саморіз, укручений в кронштейн рульової колонки, після цього кожухи рульової колонки легко знімаються. Доступ до замку вимикача запалювання відкритий.
3
Відверніть болти кріплення вимикача замка запалювання за допомогою зубила і молотка, так як головки у них зрізані. Після того, як ви трохи послабили болти, відверніть їх пассатижами. Зніміть скобу з рульової колонки, потім зніміть замок вимикача запалювання.
4
Від'єднайте електричний роз'єм. Відверніть саморіз кріплення реле запалювання, вийміть його з-під панелі і від'єднайте роз'єм. Роз'єднаєте провід реле, що йде на «масу», вийміть роз'єм з проводами контактної групи. Встановіть новий замок вимикача запалювання, проробивши всі операції в зворотному порядку.
5
Знайдіть кольорову схему електрообладнання автомобіля в інструкції з експлуатації вашого автомобіля, якщо вам потрібно підключити замок вимикача запалювання, у якого зламаний роз'єм з проводами контактної групи, і ви не знаєте, куди, який дріт потрібно підключати.
6
Розберіться в схемі електрообладнання. Проводом певного кольору, що йде від вимикача замка запалювання, підключається свій споживач електроживлення. Наприклад, у схемі електрообладнання автомобіля ВАЗ-2109 замок вимикача запалювання позначений цифрою 52, рожевий дріт, що йде від нього, відноситься до бічних вказівниками повороту (на схемі позначені цифрою 47), червоний провід - це включення стартера (16); синій - це вимикач зовнішнього освітлення (42), і так далі.
7
Підключіть дроти електроживлення за допомогою схеми. Зберіть замок. Підключіть «мінусовий» провід до акумулятора. Перевірте роботу замку, датчиків та електрообладнання салону автомобіля.