Як намотати спідометр ВАЗа.

Якщо ви вирішили на старий автомобіль встановити новий спідометр , то необхідно співвіднести його свідчення з показаннями старого приладу. В іншому випадку може виникнути плутанина.
Інструкція
1
Для вирішення даної проблеми необхідно скористатися спеціальним приладом. Водії називають його по-різному: підмотка спідометра, намотування пробігу, моталка спідометра. За паспортом даний прилад називається генератором для намотування показань спідометра. З його допомогою будуть генеруватися імпульси датчика швидкості. При зміні показань спідометра буде змінюватися також загальний пробіг.
2
Такий генератор може накручувати кілометри навіть в той момент, коли автомобіль стоїть на місці. За дві години без проблем ви можете збільшити пробіг автомобіля на 400-500 км.
3
До покупки даного приладу потрібно поставитися відповідально. На ринку в наш час досить багато підробок, які мають низьку вартість і якість. Зверніть увагу на сертифікат, який обов'язково повинен додаватися до паспорта генератора. Якщо він відсутній, то товар підроблений. Такий генератор може зламатися при першому ж підключенні до системи.
4
Генератор для намотування показань спідометра необхідно правильно встановити. Для підключення генератора намотування спідометра виведіть високошвидкісну моторну шину даних на роз'єм діагностики. Також ви можете вивести її на окремий роз'єм. Вона знаходиться в джгуті, який йде до центрального електронного модулю. Знайти його ви можете під панеллю праворуч.
5
Для доступу до модуля зніміть нижню захисну панель. Кріплять її 2 болта. Центральний електронний модуль знайти неважко, до нього підходить великий джгут проводів. Кріпиться він до корпусу за допомогою металевої засувки. Відігніть її і витягніть модуль. Він повинен висіти на джгуті проводів.
6
Знайдіть у джгуті чотири кручених пари. Вони мають ізоляцію зеленого і зелено-білого кольору. Для намотування спідометра потрібна третя пара. Ображати в джгуті знайдену діагностичну високошвидкісну шину. Кінці проводів, які йдуть від роз'єму діагностики, необхідно з'єднати за кольорами з однією з кручених пар. Добре заізоліруйте дроти.
7
Після цього підключіть прилад намотування спідометра до діагностичного роз'єму машини. Після того як індикатор згасне, необхідно включити запалювання. Якщо ви правильно визначили шину, то індикатор на приладі буде горіти постійно. Лічильник пробігу буде збільшуватися.
З кожним днем число власників автомобілів зростає. Машина вже давно стала основним засобом пересування. Люди постійно купують і продають, обмінюють і дарують автомобілі. В основному купуються підтримані автомобілі, яким може бути і десять і двадцять років. Покупці автомобіля, як правило, дивляться на його пробіг. Від пробігу залежить те, як експлуатувалася машина. Існують два типи лічильників: електронні і механічні. Якщо у вашого авто великий пробіг, ви можете відмотати його назад в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Автомобіль, програматор, стандартний комплект інструментів (ключі, викрутки).
Інструкція
1
Зніміть приладову панель. На деяких автомобілях панель може триматися на спеціальних кліпсах. В процесі демонтажу вони ламаються, слід запастися новими.
2
Розберіть приладову панель. У випадку з електронною системою обліку руху необхідно отпаять процесор.
3
Підключіть процесор до спеціального программатору. Вкажіть значення, яке вас цікавить. Можна вказати пробіг з точністю до метра.
4
Припаяйте процесор назад на схему. Слід акуратно припаювати процесор щоб уникнути пошкоджень.
5
Зберіть приладову панель і встановіть її на місце.
Зверніть увагу
Не беріться за дану дію, якщо не мали справу з подібними операціями. Ви можете серйозно нашкодити автомобілю.
Корисна порада
Чи не відмотували пробіг дуже сильно. Зовсім маленький пробіг викличе підозру у покупця. У випадку з механічним лічильником кілометражу можна підключити до панелі дриль і відмотати вручну.