Як встановити запалювання на снігохід "Буран".

Снегоход «Буран» - надійна і невибаглива машина для перевезення по снігу людей і вантажів. Конструкція технічного засобу забезпечує зручне пересування в умовах лісу і гарну маневреність. Легкість управління, експлуатації та технічного обслуговування снігохода багато в чому визначаються простотою пристрою і надійністю системи запалювання.
Інструкція
1
2
Використовуйте при монтажі запалювання снігохода найпоширеніший варіант його конструкції - п'ятипровідна. У цьому випадку для підключення використовуються п'ять висновків комутатора, що представляють собою проводи з клемами на кінцях. На відміну від комутатора з шістьма висновками, така конструкція дозволяє виключити одну керуючу котушку, що істотно спрощує систему.
3
Змонтуйте елементи схеми електронного запалювання в окремому корпусі, керуючись принциповою схемою пристрою.
4
Білий провід комутатора з'єднайте з «масою» машини, тобто замкніть на корпус. Без якісного з'єднання з "масою" комутатор працювати не зможе. При наявності в пристрої шести висновків з'єднайте два дроти білого кольору між собою.
5
Синій провід комутатора через замок запалювання підключіть до високовольтного трансформатора. Другий висновок обмотки трансформатора заземлите.
6
Червоний і чорний дроти комутатора підключіть до зарядної котушці, вони виконують функцію входу зарядного напруги. Включіть в ланцюг між цими висновками кнопку «Стоп» і аварійний вимикач запалювання.
7
Що залишився провід має жовтий або (рідше) зелений колір. Приєднаєте його до котушки управління, встановленої також на підставі системи запалювання.
8
Після підключення висновків перевірте систему запалювання в роботі. Проверніть колінчастий вал двигуна електричним або ручним стартером, запустивши маховик з магнітами. При цьому виникає змінне магнітне поле, що створює на висновках котушок змінну напругу. Після розряду конденсатора, що супроводжується появою іскри, двигун заводиться і починає працювати.