Як архівувати листи.

При виникненні необхідності очистити місце в поштовій скриньці зовсім не обов'язково видаляти наявні листи . Справа в тому, що існує й інший спосіб: ви можете просто заархівувати їх.
Інструкція
1
Всі етапи даної процедури можна розібрати на прикладі пошти Gmail. Спочатку авторизуйтесь в системі (введіть ваш логін і пароль). Потім перейдіть в папку «Вхідні». Поруч з тим повідомленням, яке ви хочете перемістити, поставте прапорець. Над списком всіх листів ви побачите панель інструментів. На ній клікніть по кнопці «Архивировать». До речі, якщо ви захочете архівувати відкрите в даний момент повідомлення, то вам не знадобиться переходити до загального списку: просто натисніть на кнопку, що знаходиться над самим листом. Зверніть увагу на те, що архівація означає тільки переміщення в папку «Вся пошта», а не видалення.
2
Для перегляду заархівіруваних повідомлень перейдіть за посиланням «Вся пошта» (вона розташовується в лівій частині сторінки). Знайти такий лист ви потім з легкістю зможете завдяки функції пошуку або присвоєному йому ярлику.
3
Не дивуйтеся, якщо через якийсь час у папці «Вхідні» знову опиниться то повідомлення, яке ви заархівувати. Причина може бути в тому, що на нього надійшла відповідь, а тому ланцюжок стала відображатися знову.
4
Як вже було сказано, подібні повідомлення переносяться в папку «Всі листи». Однак її обсяг теж обмежений, як і обсяг електронної скриньки. Тому зберігати там листи можна хоч і довго, але зате не все. Якщо вона виявиться перевантажена, то дещо все-таки доведеться стерти. Для цього відкрийте потрібне повідомлення, встановіть навпроти нього прапорець, а потім клікніть «Видалити». Таким чином ви позбавитеся відразу від всього ланцюжка листів.
5
Крім того, вам доступно видалення окремого повідомлення. Щоб виконати цю процедуру, ви повинні відкрити ланцюжок листів і там вибрати потрібне. Поруч з кнопкою «Відповісти» ви побачите значок зі стрілкою вниз. ОН знаходиться на в правому верхньому куті спеціальної панелі. Для завершення клікніть на графу «Видалити це повідомлення».