Як приховати свій dns.

Дуже часто у людей, що використовують мережі OpenVPN, з'являються скарги на те, що спеціальні інтернет-сервіси показують реальні DNS-адреси їх провайдера. Тому досить актуальною проблемою для такого роду користувачів стає питання про приховування цих адрес. Дана процедура досить проста і не вимагає особливих знань мережі.
Вам знадобиться
  • - список DNS-адрес;
  • - Proxifier.
Інструкція
1
Якщо для вас критичний той факт, що ваш рідний DNS-сервер може бути розкритий сторонніми, то скористайтеся одним з методів по його маскування. Перший спосіб полягає в підміні вашого рідного адреси, на чужій. Для цього перейдіть за цим посиланням (або самостійно знайдіть список днс-серверів) http://theos.in/windows-xp/free-fast-public-dns-server-list/і виберіть один з серверів. Також можете використовувати вигадану адресу, проте в цьому випадку інтернет не буде функціонувати повністю до тих пір, поки ви не приєднаєтеся до однієї з VPN-мереж.
2
Після цього змініть ваш ДНС-сервер. Відкрийте «Панель управління» в Windows, натисніть на ярлик «Мережеві підключення». Відкриється список ваших інтернет-підключень, виберіть активне з'єднання, натисніть по ярлику правою кнопкою миші і клацніть по полю «Властивості». Після цього відкриється налаштування вашого мережевого підключення. У цьому вікні виберіть «Інтернет-Протокол версії IPv4» і знову натисніть на кнопку «Властивості». Відкриється ще одне вікно з настройками різних адрес (IP і потрібних нам DNS).
3
Поставте галочку навпроти напису «Використовувати наступні DNS сервера». Після цього поле для введення стане активним (поміняє колір з сірого на білий). У це поле введіть знайдений раніше або вигаданий DNS-сервер, не забуваючи ставити крапки в потрібних місцях. Також обов'язково запишіть ваші рідні DNS перед тим, як їх міняти. Вони можуть вам ще знадобитися.
4
Іншим методом маскування ДНС є використання спеціальної програми, що набагато легше першого способу. Для цього завантажуємо програму під назвою Proxifier 2.91, перейшовши за цим посиланням http://proxybox.name/Proxifier.rar. Після установки запустіть Proxifier і зайдіть в категорію «Option» у верхній частині вікна утиліти, натисніть на «Name resolution». Приберіть галочку з поля «Choose the mod automatically» і виберіть пункт «Remotely». Вставте потрібний socks/proxy. Не забудьте перевірити маскування вашого DNS за допомогою сервісу http://whoer.net/.