Як видалити непотрібні адреси. Як прибрати непотрібні значки панелі браузера.

Хочете приховати від інших користувачів персонального комп'ютера свою історію відвідин інтернет-сторінок? Немає нічого простіше. Просто скористайтеся можливостями свого браузера і ПК.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - браузер, який ви використовуєте для роботи.
Інструкція
1
Кожен оглядач, незалежно від розробників програми, зберігає у своїх надрах історію всіх відвіданих адрес інтернет-ресурсів. Переглянути її можна, зайшовши в журнал.
2
Інформація про всі відвідані сторінки в Mozilla FireFox знаходиться в спеціальному розділі. Зайти в нього можна, натиснувши на значок браузера зверху. У вікні, виберіть розділ «Журнал», що відображає всі дії користувача в інтернеті.
3
Перейдіть до пункту «Показати весь журнал» і пройдіть в «Бібліотеку», в якій буде представлений весь список відвіданих сторінок. Виберіть непотрібні адреси , клікніть на них правою кнопкою мишки і видаліть.
4
Відредагувати історію відвідувань в Mozilla також можна за допомогою наступних сполучень клавіш клавіатури. Натиснувши Ctrl + Shift + H, ви відкриєте «бібліотеку». Кнопками Ctrl + Shift + Del - видаліть адреси непотрібних вам сайтів.
5
Швидкий і практичний браузер Google Chrome зберігає інформацію про відвідані сайти в меню «Налаштування». Натисніть на іконку «ключ» на панелі браузера і перейдіть до пункту «Історія». Клікніть на це посилання, потім пройдіть на сторінку, де можна побачити всі відвідані адреси.
6
У браузері Internet Explorer історія відкритих раніше сторінок проглядається шляхом натискання кнопок CTRL + H. У бічній панелі браузера ви побачите історію всіх відвіданих сайтів. Змінити її, видаливши непотрібні адреси, можна правою кнопкою миші.
7
Всі дані про сторінках інтернету зберігає і комп'ютер. Для їх видалення через кнопку «Пуск» перейдіть до пункту «Панель управління». Виберіть розділ «Властивості оглядача». Потім видаліть кукі в історії інтернету.