Як понизити АлАТ. АлАТ підвищена лікування.

Рівень аланінамінотрансферази визначають при біохімічному аналізі крові. В нормі АлАТ у чоловіків становить не більше 41 Од/л, у жінок - 31 Од/л. Підвищений рівень в крові внутрішньоклітинного ферменту свідчить про серйозні захворювання, які можна лікувати тільки під наглядом і за рекомендацією лікаря.
Інструкція
1
Біохімічний аналіз крові на рівень АлАТ вам можуть призначити при діагностиці захворювань печінки, при підозрі на вірусний гепатит або при контакті з хворими на вірусний гепатит, при моніторинговому обстеженні вже наявного гепатиту, а також якщо ви є донором і здаєте кров.
2
Якщо вам діагностували підвищений вміст АлАТ, це може бути викликано такими серйозними захворюваннями, як цироз печінки, жовтяниця, синдром токсичного шоку, гіпоксія при астмі, панкреатит, рак печінки, інфаркт, міокардит, серцева недостатність.
3
Також рівень ферменту підвищений при великих опіках, мононуклеозі, при нестачі карнітину, при хронічному алкоголізмі, при тривалому лікуванні діабету за допомогою препаратів сульфанілсечовини, при тривалому застосуванні саліцилатів, при лікуванні фібратами.
4
Для зниження рівня АлАТ вам призначать препарати для терапії основного захворювання, яке викликало підвищення ферменту в крові. Додатково до основної терапії лікар призначить гепатопротектори, жовчогінні препарати, засоби поліпшують травлення.
5
Якщо підвищення ферменту в крові викликано застосуванням препаратів сульфанілсечовини, терапію діабету переглянуть і переведуть вас на інші лікарські препарати, які не знижують кількість вітаміну В6 і В12.
6
При тривалому застосуванні саліцилатів їх доведеться повністю виключити. Те ж відноситься і до лікування фібратами. При наявності хронічних захворювань, при яких неможлива відміна зазначених препаратів вам випишуть заміну, яка не впливає на рівень АлАТ.
7
Самолікування при підвищеному рівні ферменту неприпустимо, так як основна терапія буде направлена на усунення причини підвищення АлАТ. Всі інші методи будуть лише супутнім лікуванням. Наприклад, вам можуть призначити «Реаферон», «Полиоксидоний», «Рибавирин», «Циклоферон». Лікування повинно проводитися дуже тривало і під безпосереднім наглядом лікаря з систематичними повторними біохімічними аналізами крові.