Як вигнати повітря з дизеля.

Причин, чому повітря потрапить в ТНВД, є безліч, але всі вони найчастіше пов'язані з віком транспортного засобу. З часом запуск автомобіля стає все більш і більш важким до моменту, поки дизель взагалі не перестане заводитися.
Вам знадобиться
  • - 2 дюрітових шланга (1 м), які дорівнюють шлангах зворотної та прямої подачі палива по діаметру;
  • - ємність (пластик, 3-5 л);
  • - 2 хомута на шланги;
  • - спринцівка/вакуумний насос.
Інструкція
1
Для того щоб видалити повітря з ІНВД, необхідно, по-перше, з'єднати шланги зворотної та прямої подачі палива. Після цього встановіть приготовлені заздалегідь дюритові шланги. Заповніть ємність, використовуючи дизельне паливо.
2
Зафіксуйте шланги за допомогою хомутів на патрубках, після чого опустіть шланг прямої подачі вільним кінцем в ємність, і не забудьте вжити заходів, щоб шланг ні в якому разі не вискочив з ємності.
3
Тепер слід помістити ємність на рівень вище паливного насоса. На відмиті від всіляких забруднень паливному насосі необхідно відвернути болт в штуцері зворотної подачі, і по з'явився патрубку відсмоктати повітря поки не піде паливо.
4
Потім загорніть открученной болт. Потім запустіть двигун на п'ять хвилин для того, щоб повітря було знищено повністю. Проводьте відсмоктувач, використовуючи вакуумний насос, спринцовку або будь-який інший доступний спосіб.
5
Для того щоб вигнати повітря, вдавшись до іншого способу, необхідно помістити ємність з пластика з соляркою на рівень вище, ніж паливний насос.
6
Зніміть з паливного насоса шланг прямої подачі палива, після цього злийте паливо таким же чином, як і у випадку переливання, з однієї ємності в іншу, рідини.
7
Встановіть шланг назад в момент, коли потік солярки стане впевненою струменем, після чого не забудьте затягнути новим хомутом.
8
відкрутитеся болт у шланга зворотної подачі. Внаслідок цього повітря через відкривався штуцер віддалитися самостійно завдяки впливу сифонного ефекту. Далі на п'ять хвилин запустіть дизель, щоб повітря повністю пішов з ТНВД. Після півгодини здійсните повторний запуск на той же проміжок часу.
9
З метою усунути підсмоктування повітря в подальшому необхідно перевірити, настільки герметичний паливний шланг, а також його надійність стягання хомутами. Не забудьте перевірити ущільнення паливного фільтра, в якому стані знаходяться паливні трубки, а також герметичність механічного або ручного насоса, що підкачує, осі важеля управління, і наскільки герметичні ущільнення приводного валу.
10
Якщо ви виявили можливий підсос повітря, обов'язково замініть дефектні деталі.
Зверніть увагу
Виконуючи будь-які роботи, спрямовані на вигін повітря з дизеля, пам'ятайте, що найменша стороння частка в разі потрапляння в паливну магістраль може стати причиною ряду неприємних наслідків.
Корисна порада
Пам'ятайте, всі роботи, спрямовані на видалення повітря, необхідно обов'язково починати з ретельного очищення, а також акуратною промивки ТНВД, шлангів зворотної та прямої подачі палива, а також місць, де з'єднується паливний насос з магістралями.