Як перевести зображення з комп'ютера на телевізор. Як перевести відео з ноутбука на телевізор.

Телевізори з великими екранами помітно дешевше аналогічних за розміром комп'ютерних моніторів. Деякі комп'ютери здатні виводити зображення на телеекран спочатку, інші ж вимагають для цього доопрацювання.
Інструкція
1
Перевірте, чи немає на телевізорі роз'єму стандарту HDMI, DVI або VGA. Якщо є той з них, який збігається з одним з інтерфейсів відеокарти комп'ютера , купіть з'єднувальний шнур відповідного стандарту і приєднайте їм телевізор до комп'ютера замість монітора. При наявності на телевізорі роз'єму одного стандарту, а на комп'ютері іншого можна замінити в останньому відеокарту (якщо він настільний).
2
Якщо ж біля телевізора є тільки композитний відеовхід, огляньте відеокарту на предмет наявності роз'єму типу RCA або S-Video. Другий найчастіше зустрічається на ноутбуках. На настільних же комп'ютерах зазвичай немає ні того, ні іншого - тоді теж потрібно заміна відеокарти.
3
З відеокартою, що має вихідний роз'єм типу RCA, з'єднайте телевізор безпосередньо, а з картою, яка має вихід стандарту S-Video - через спеціальний перехідник. За відсутності такого перехідника подайте сигнал яскравості прямо на телевізор, а сигнал синхронізації - через керамічний конденсатор ємністю близько 0,01 мікрофарад. Потім його потрібно підібрати більш точно, щоб, з одного боку, зображення не розмивалося, а з іншого - не порушувалася синхронізації (візуально це проявляється у вигляді нестійкості картинки, особливо при різкій зміні яскравості).
4
У ноутбуці відеовихід доведеться налаштувати. Для цього увійдіть в програму конфігурації CMOS (в ноутбуках зазвичай для цього застосовується не клавіша "Del", як в настільних машинах, а клавіша "F2"), знайдіть пункт меню "Video out" і включіть відповідний режим, а також виберіть систему кольоровості, підтримувану вашим телевізором (PAL або NTSC). Якщо підтримуються обидві, краще включити другу, бо тоді частота кадрів буде вище, а мерехтіння (на телевізорів кінескопів) - менш помітно.
5
Може статися так, що на екран монітора зображення виводиться справно, а на телевізорі не видно нічого. Спочатку перевірте, чи той ви вибрали вхід, який необхідно. Якщо ви перепробували всі входи, а картинки і раніше немає, вам попалася відеокарта, починаюча виробляти відеосигнал не відразу, а тільки після запуску спеціальної програми. Скачайте її з сайту виробника карти. Врахуйте, що для Linux таких програмних засобів майже немає.
6
Встановіть малу роздільну здатність, і всі написи на екрані телевізора будуть великими і чіткими. Але все одно в тих випадках, коли необхідно попрацювати з текстом, використовуйте для цього не телевізор, а монітор.
Зверніть увагу
Заміну відеокарти і підключення комп'ютера до телевізора виконуйте при повністю знеструмленому устаткуванні.
Сучасні телевізори дозволяють передавати на них інформацію не тільки з звичних DVD-плеєрів, але і з flash-карт і навіть з комп'ютера або ноутбука. Останній варіант популярний в тому випадку, коли телевізор є альтернативою монітора, або коли є необхідність подивитися відео високої роздільної здатності.
Вам знадобиться
  • кабель передачі відеосигналу
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити перед підключенням комп'ютера до телевізора - це знайти збігаються роз'єми. Варіантів не дуже багато, і багато з них є взаємозамінними. Найбільш популярні відеовиходи в системних блоках такі: VGA, DVI і HDMI.
2
У сучасних рідкокристалічних і плазмових телевізорах, як правило, присутній роз'єми VGA і HDMI. Зверніть увагу на той факт, що перший тип призначений для передачі аналогового сигналу, а другий - цифрового.
3
Щодо універсальним портом в системному блоці є роз'єм DVI. Існують перехідники формату DVI-VGA і DVI-HDMI. Придбайте потрібний кабель і перехідник (у разі необхідності). Природно, якщо ви використовуєте кабель DVI-VGA, то сигнал буде не цифровим, а аналоговим.
4
Підключіть один кінець кабелю до системного блоку комп'ютера або ноутбука, а інший - до вашого телевізора. Відкрийте меню налаштувань телевізора і вкажіть необхідний роз'єм в якості основного джерела сигналу.
5
Увімкніть комп'ютер або ноутбук. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Натисніть кнопку «Знайти» для визначення вашого телевізора.
6
Існує кілька варіантів подальшої настройки параметрів виведення зображення. Якщо ви плануєте використовувати замість основного монітора телевізор, то виберіть його в рядку «Екран» та активуйте пункт «Встановити як монітором».
7
Якщо ви хочете збільшити простір робочої області, тобто спільно використовувати обидва екрани, то виберіть пункт «Розширити цей дисплей». Використовуючи дану функцію, ви отримаєте можливість одночасного запуску і використання двох додатків, кожне з яких буде розміщуватися на окремому екрані.