Як рекламувати агентство нерухомості.

Ефективна реклама - важливий інструмент для залучення нових клієнтів. Велике значення вона має і на ринку ріелторських послуг, який відрізняється високою конкурентністю. Щоб створити клієнтську базу, агентству нерухомості слід вибирати найбільш дієві канали просування.
Вам знадобиться
  • - бюджет на рекламу;
  • - контактні дані друкованих ЗМІ та рекламних компаній;
  • - сайт в інтернеті.
Інструкція
1
Регулярно подавайте рекламні оголошення в місцеві газети. Це можуть бути як спеціалізовані видання про нерухомість, так і просто газета безкоштовних оголошень. Вибирайте для такої реклами найбільш привабливі об'єкти нерухомості і намагайтеся оформляти свій рекламний блок якомога докладніше.
2
Використовуйте друковані ЗМІ для підвищення і зміцнення репутації вашого агентства. Для цього публікуйте від імені провідних фахівців вашої компанії оглядові та інформаційні статті в новинних і спеціалізованих газетах і журналах. Це допоможе підвищити довіру вам з боку потенційних клієнтів і зміцнити вашу репутацію як професіоналів, що добре розбираються у своїй справі.
3
Додайте зовнішню рекламу в районі розташування вашого офісу. Це може бути фасадна вивіска, штендери або банерні конструкції. Обов'язково вказуйте назву і контактні дані вашого агентства нерухомості. Перевага такого виду реклами в тому, що навіть якщо в даний момент людина не зацікавлена в купівлі або продажу нерухомості, він може запам'ятати назву вашої компанії і звернеться до вас, коли йому будуть потрібні ваші послуги.
4
Додайте рекламу на громадському транспорті, скориставшись послугами рекламних компаній. Вибирайте ті транспортні засоби, маршрут яких проходить по самим велелюдним і жвавим районах міста, наприклад, центральними вулицями або місць, де розташовані великі торгові центри. Такий вид реклами дозволяє охопити більшу аудиторію потенційних клієнтів.
5
Широко використовуйте можливості мережі інтернет. Ви можете створити власний сайт-візитку, вести блог від імені компанії, розміщувати рекламні банери на тематичних ресурсах або великих міських порталах. Крім того, можна розміщувати оголошення про об'єкти нерухомості в інтернет-каталогах, що дозволяють користувачеві здійснювати пошук по місту, метражу, вартості і т.п. Такий спосіб залучення клієнтів особливо ефективний у великих містах, де люди все частіше звертаються до інтернету в пошуку пропозицій на ринку нерухомості.
6
Слідкуйте за якістю обслуговування клієнтів і дбайте про юридичну чистоту кожної угоди. Дотримуючись цих принципів, ви зможете забезпечити собі, мабуть, один з найбільш ефективних каналів просування - «сарафанне радіо». Якщо ваші клієнти будуть задоволені співпрацею з вами, вони порекомендують ваше агентство нерухомості знайомим і друзям.