Як вилікувати ноутбук від вірусу. скачати захист вірус для ноутбука.

Нерозумно в разі зараження ноутбука вірусом перевстановлювати на ньому операційну систему. Цілком можливо, що просто закінчився термін дії ліцензії на антивірус, він перестав оновлюватися і більше не здатний впоратися з новими шкідливими програмами.
Інструкція
1
Якщо вірус блокує роботу комп'ютера і не дає користуватися інтернетом (а можливо, і взагалі всіма програмами) і вимагає відправити SMS, перейдіть на наступний сайт: https://www.drweb.com/xperf/unlocker/.Введіте номер телефону, на який потрібно відправити повідомлення, і у відповідь ви отримаєте код, який необхідно набрати в полі введення шкідливої програми. Ноутбук розблокується без відправки повідомлення, але надалі видалити вірус з нього все одно буде потрібно.
2
Переконайтеся, що ліцензія на старий антивірус дійсно минула. Якщо виявиться, що вона ще діє, але він довго не оновлювався, підключіть машину до інтернету, після чого здійсните оновлення і повну перевірку на віруси всіх дисків.
3
Якщо з'ясується, що ліцензія на антивірус дійсно минула, запустіть програму «Панель управління», після чого виберіть у ній пункт «Установка та видалення програм». Знайдіть у списку старий антивірус і видаліть його.
4
Після того, як ви розблокували машину і видалили з неї старий антивірус, поставте на нього новий. Він повинен бути безкоштовним - тоді вам більше ніколи не доведеться піклуватися про продовження ліцензії на нього, і оновлюватися він буде завжди. Домашнім користувачам рекомендується пакет AVG Free, а ось на корпоративній машині використовувати його, згідно з умовами ліцензії, не можна. Доведеться використовувати PC Tools Antivirus Free. Завантажити їх можна з наступних сайтів: http://free.avg.com/http://www.pctools.com/free-antivirus/.
5
Найбільш радикальним способом забезпечити подальший захист ноутбука від вірусів є установка на нього операційної системи Linux. Хоча шкідливі програми існують і для неї, їх на кілька порядків менше. Якщо ж ви змушені користуватися програмами, які в Linux не працюють, встановіть відразу дві ОС - Windows і Linux. Першою користуйтеся тільки тоді, коли вам необхідно виконати завдання, для яких Linux не годиться, а другий запускайте у всіх інших випадках, особливо коли потрібно скористатися інтернетом.