Як зрозуміти кішку. Як зробити так щоб кішка полюбила і Як її зрозуміти.

Кішка - це чарівне, миле, грайливе, але в той же час волелюбне тварина. Але це не означає, що вона любить свого господаря менше, ніж собака. Важливо теж полюбити свого вихованця. Кішки дуже сприйнятливі, вони відразу відчувають атмосферу в домі. Спостерігаючи за домашнім улюбленцем, можна вивчити його звички. Не дивлячись на те, що кішки волелюбні тварини, вони не виносять самотності. Будь-хто, у кого в будинку жила кішка, про яку доводилося доглядати і дбати, знає які бувають теплі відносини між людьми і кішками.
Інструкція
1
Не сприймайте округлилися, широкі зіниці вашої кішки, як посягання на ваше право бути головним. Вона просто сильно перелякана, краще залиште її в покое.А ось вузькі смужки зіниць кажуть про таємну агресії. Кішку в такому стані переверніть на спину, зафіксуйте лапи, щоб позбавити можливості рухатися, і дивіться в очі, поки вона не відведе погляд. Таким чином, ви дасте зрозуміти вихованцеві хто в домі господар.
2
Якщо ви хочете пограти з домашнім вихованцем, то спостерігайте за поведінкою його хвоста. Розслаблений кінчик хвоста означає радісне збудження, передчуття гри. Повільні помахи хвоста, кажуть про подразнення.
3
Якщо ваша кішка постійно вилизує себе, це свідчить про постійному стресі. Вона може лизати себе до загоюються ран. У такій ситуації негайно зверніться до ветеринарного лікаря.
4
Витягаючи лапи вперед, кішки просять, щоб ви на них звернули увагу: приголубили, погодували. Не ігноруйте вашого вихованця в такі моменти, він відплатить вам прихильністю і ніжністю.
5
Вечірні та нічні неспання абсолютно нормальне явище в поведінку вашого домашнього улюбленця. Пограйте з ним перед сном, щоб він витратив енергію і не турбував вас вночі.
Корисна порада
Якщо кішка почала переймати ваші повадки, значить вона абсолютно щаслива у вашому будинку і задоволена життям.