Як зробити трекер-сайт.

Трекер- сайт являє собою ресурс, який призначений для обміну файлами. Якщо ви вирішили створити подібний сервіс, то почати необхідно з пошуку відповідного хостингу і освоєння навичок веб-програмування.
Вам знадобиться
  • - хостинг;
  • - торрент движок.
Інструкція
1
Знайдіть хостинг, який повністю відповідатиме вимогам створення трекер- сайт а. Він повинен пропонувати вигідні умови розміщення сайт а й підтримувати MySQL і PHP. Бажано зареєструвати домен як мінімум другого рівня. Швидше за все, його доведеться купувати, тому приготуйтеся до певних витрат. Зареєструйте сайт і збережіть всі реєстраційні дані в окремий документ, оскільки вони можуть знадобитися для авторизації і відновлення доступу.
2
Завантажте та встановіть програму FileZilla, яка допоможе в створенні торрент-движка. Після цього знайдіть в інтернет сам торрент-движок і скачайте собі на комп'ютер. Для його установки необхідно запустити програму FileZilla і ввести в неї реєстраційні дані вашого трекер- сайт а. Після цього натисніть кнопку «Завантажити» і встановіть движок в папку хостингу public_html.
3
Перейдіть до файлів движка і встановіть для кожного дозвіл на повний доступ. Виконати це можна у властивостях, клікнувши на документі правою кнопкою мишки. Після завершення цієї процедури підтвердіть завантаження торрента. Оновлення свій сайт, щоб запустити процес установки трекера.
4
Перейдіть вказівкам майстра установки. В основному знадобиться натискати кнопку «Далі» і вводити дані про сервіс: ім'я MySQL сервера, відомості про користувачів, пароль та інше. В результаті буде створена база даних. Після цього зайдіть в панель управління сайт ом і створіть акаунт адміністратора. Запустіть трекер для публічного використання.
5
Слідкуйте за дотриманням авторських прав на своєму трекер- сайт е. Справа в тому, що поширення деяких програм, фільмів та ігор може переслідуватися за законом. Для цього відвідуйте спеціалізовані форуми та офіційні сайт и розробників. Якщо не виконувати цю умову, то незабаром вам ресурс прикриють.