Як налаштувати віддалений робочий стіл через інтернет. Як створити віддалений робочий стіл по ip.

Іноді виникає необхідність виконати які-небудь операції з комп'ютером, який знаходиться далеко від вас. Можна встановити з'єднання між двома комп'ютерами так, щоб на екрані одного з них виводився робочий стіл і програми іншого. Таке підключення здійсненно, якщо налаштувати віддалений робочий стіл через інтернет . Ви зможете керувати діями іншого комп'ютера незалежно від відстані, яка вас розділяє.
Інструкція
1
Налаштуйте можливість доступу до керованого комп'ютера. Клацніть правою кнопкою по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі апарату, до якого вироблятиметься підключення. Виберіть з меню пункт «Властивості» і натисніть на ньому лівою кнопкою. Виберіть мишею закладку «Дистанційні сеанси» і відзначте галочками пункти «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера» і «Дозволити відправку запрошення віддаленого помічника». Потім натисніть кнопку «Вибрати віддалених користувачів». Відкриється вікно вибору облікових записів для доступу до комп'ютера.
2
Натисніть кнопку «Додати» і кнопку «Додатково» у вікні. Клацніть по напису «Пошук». Виділіть ім'я потрібної облікового запису лівою кнопкою миші і натисніть кнопку ОК, щоб додати її до списку дозволених для підключення. Знову натисніть ОК для збереження списку користувачів і ще раз, щоб закрити діалогове вікно прав на сеанс віддаленого робочого столу. Клацніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей комп'ютера. Зверніть увагу, що обліковий запис повинен бути захищена паролем. На цьому дії з «веденим» комп'ютером закінчуються.
3
З'ясуйте мережевий адресу комп'ютера, до якого будете підключатися. Це можна зробити за допомогою онлайн-сервісів, наприклад, можна відкрити в браузері сайт http://2ip.ru/- він одразу ж виведе ip-адресу тієї машини, з якою зайшли на сайт. Залишається передати цю адресу людині, яка хоче зв'язатися з вашим комп'ютером. Також повідомте ім'я користувача і пароль для доступу до ПК.
4
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Виконати» на тому комп'ютера, який буде підключатися до віддаленого робочого столу через інтернет. Введіть команду mstsc і натисніть клавішу Enter. Відкриється вікно з пропозицією вказати адресу комп'ютера, до якого слід підключитися. Також цю утиліту можна викликати з меню "Всі програми", група "Стандартні" - ярлик так і підписаний: підключення до віддаленого робочого столу. Наберіть ip-адресу і натисніть кнопку «Підключити» або клавішу Enter. Якщо ПК, до якого ви підключаєтеся, включений і доступний, ви побачите вікно авторизації.
5
Введіть ім'я користувача і пароль, які числяться як дозволені для підключення і управління комп'ютером-приймачем (див. Крок 2). Після цього на екрані з'явиться зображення віддаленого робочого столу комп'ютера, до якого ви підключилися через інтернет.
Щоб отримати віддалений доступ до іншого комп'ютера, необхідно використовувати спеціальні програми. Вони дозволять значно полегшити процес управління іншим ПК в порівнянні зі стандартною функцією Windows.
Вам знадобиться
  • - TeamViewer.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму TeamViewer. Виберіть ту версію цієї утиліти, яка підходить для роботи в середовищі вашої операційної системи. Встановіть цю програму на обидва комп'ютера. Запустіть її спочатку на тому ПК, з якого ви будете підключатися віддалено. Система автоматично видасть вам ідентифікаційний код. Запишіть його і залиште на час перший ПК.
2
Запустіть TeamViewer на другому комп'ютері. Відкрийте меню «Підключення» і виберіть пункт «Запросити партнера». У вікні, введіть номер, який ви попередньо записали, і встановіть пароль. Тепер відкрийте меню «Додатково» і перейдіть до пункту «Параметри».
3
Відкрийте меню «Безпека». Знайдіть пункт «Постійний пароль для доступу без підтвердження». Введіть два рази пароль. Тепер ви зможете віддалено підключатися до цього комп'ютера навіть у тому випадку, якщо ніхто не підтвердить спробу віддаленого доступу.
4
Тепер перейдіть в меню «Віддалене управління». Встановіть прапорець біля пункту "Приховати шпалери на робочій машині». В меню «Якість» виберіть параметр «Оптимізувати швидкість». Це дозволить трохи підвищити продуктивність програми. Тепер в пункті «Управління доступом» виберіть відповідний режим, наприклад, «Повний доступ».
5
Відкрийте меню «Безпека». Натисніть кнопку «Конфігурація», розташовану поруч з пунктом "Чорний і білий список». Встановіть прапорець біля параметра «Дозволити доступ лише до наступних ID і партнерів». Введіть ідентифікаційний номер іншого комп'ютера і натисніть кнопку «Додати».
6
Тепер перейдіть до першого комп'ютера. Відкрийте головне меню програми. У правій колонці введіть ідентифікаційний номер іншого ПК. Виберіть тип підключення, наприклад VPN. Натисніть кнопку «Підключитися до партнера». Врахуйте, що для одержання віддаленого доступу програма TeamViewer повинна бути запущена на обох комп'ютерах.