Як передати файл на інший комп'ютер в інтернеті. Як передати багато файлів по інтернету.

Ідея інтернету спочатку складається в можливості поділитися інформацією з ким-небудь. Ентузіасти створюють сервери і сайти, на яких зберігаються улюблені книги, комікси або фотографії, щоб інші користувачі могли скопіювати їх собі. Якщо ж вам іноді буває потрібно передати один або декілька файлів іншому користувачеві, то немає необхідності робити для цього окремий сайт. Є багато способів набагато простіше.
Інструкція
1
Виберіть на диску вашого комп'ютера файл, який ви хочете відправити. Для цього двічі клацніть лівою кнопкою миші іконку "Мій комп'ютер", а потім знайдіть потрібне ім'я.
2
Найпростіший спосіб - це передати файл за допомогою поштового сервісу на адресу електронної пошти потрібного вам одержувача. Скористайтеся в листі кнопкою «Прикріпити», «Вкласти» або зображенням скріпки.
3
Запустіть програму Skype, якщо ви і ваш одержувач зареєстровані в цій мережі. Введіть свій логін і пароль від облікового запису Skype. Нехай одержувач зробить те ж саме у себе на комп'ютері. У списку контактів ви побачите нік цієї людини. Клацніть на ньому двічі лівою кнопкою миші, щоб відкрити вікно повідомлень. Переключіться на вікно програми «Провідник», туди, де ви знайшли свій файл.
4
Виділіть натисканням лівої кнопки миші потрібний файл і, не відпускаючи кнопку миші, перетягніть його у вікно повідомлень. Ваш співрозмовник отримає повідомлення про відправку файлу. Йому слід натиснути на кнопку «Прийняти файл», щоб почався процес передачі даних.
5
Точно так само можна передати файл через інші програми обміну повідомленнями, наприклад ICQ або Агент Mail.ru. Головне, щоб одержувач і відправник були зареєстровані в цих програмах.
6
Якщо ви зареєстровані в соціальній мережі «Вконтакте», то наберіть її адресу в мережі - Vk.com - і введіть свій логін і пароль. Натисніть кнопку «Увійти» і виберіть розділ «Мої повідомлення» в лівій частині сторінки. Знайдіть у списку контактів тієї людини, якій хочете передати файл на інший комп'ютер в інтернеті .
7
Клацніть по кнопці «Відправити повідомлення» і ви побачите вікно для тексту, а в його нижній частині кнопки «Відправити» і «Прикріпити». Натисніть кнопку «Прикріпити» і виберіть відповідний тип файлу, наприклад, «Документ». За допомогою кнопки «Вибрати файл» вкажіть шлях до даних, які хочете переслати. Підтвердіть свій вибір і натисніть кнопку «Відправити» у вікні повідомлень. Цей спосіб діє лише в тому випадку, якщо в одержувача і відправника є обліковий запис «Вконтакте».
8
Для передачі дуже великих файлів зручніше викласти інформацію на сайті файлообмінного сервісу. Запустіть браузер і перейдіть на сторінку rghost.ru або depositfiles.ru. Служб подібного роду багато, тому при бажанні можна знайти підходящу по вашим вимогам. Відмінності між сервісами в тому, чи потрібна реєстрація і який обсяг даних можна зберігати. Дуже зручний rghost.ru - дозволяє без реєстрації і зайвих зволікань завантажити файл і відразу отримати на нього посилання. А за цим посиланням будь-який користувач зможе завантажити завантажений вами файл
9
Відкрийте відповідний вам сервіс-сайт, ви побачите кнопку «Вибрати файл». Натисніть на неї і вкажіть той документ або відеофайл, який хочете передати. Зачекайте закінчення завантаження даних на сервер і отримаєте на екрані посилання на цю інформацію. Надішліть її будь-яким зручним способом одержувачу.
Корисна порада
Якщо вам потрібно відправити кілька файлів, то зручніше буде їх спочатку заархівувати, а потім передати один файл-архів.