Як налаштувати GPRS-інтернет в телефоні Nokia. Як налаштувати безлімітний інтернет на Білайні нокиа.

Користування мобільним інтернетом при неправильних налаштуваннях або без таких взагалі загрожує збільшенням вартості одного мегабайта приблизно в сто разів. У телефонах більшості виробників, в т.ч. Nokia, передбачена гнучка система конфігурації, що дозволяє адаптувати апарат до налаштувань будь-якого оператора.
Інструкція
1
Запустіть SIM-меню телефону. У залежності від його моделі, воно може перебувати в папці меню «Мої прилож.», «Додатки» - «Встановлено» або в інший. Знайдіть у ньому пункт, призначений для автоматичного отримання налаштувань мобільного інтернету (Не WAP!) Для апаратів фірми Nokia. Дочекайтеся приходу відповідного повідомлення конфігурації. Обов'язково перевірте, щоб назва точки доступу (APN) в них починалося з internet, а не wap, після чого активуйте їх. Якщо буде потрібно пароль, введіть "1234", а в разі якщо він не підійде - "12345".
2
Якщо зазначеним способом вдається отримати тільки налаштування WAP, зателефонуйте в службу підтримки оператора і попросіть надіслати правильні настройки. Поясніть консультанту, що ви хочете користуватися саме мобільним інтернетом, а не WAP. Назвіть не тільки виробника апарату (Nokia), але і обов'язково його модель. Коли прийде повідомлення конфігурації, все одно про всяк випадок перевірте його перед активацією.
3
У разі якщо оператор відмовляється надавати вам настройки саме для інтернету, перейдіть не слід сайт: http://mobile.yandex.ru/tune/.Введіте свій номер телефону, виберіть оператора і модель апарату. Потім активуйте прийшло повідомлення з настройками, як зазначено вище.
4
При необхідності налаштуйте свій телефон вручну. Для цього виберіть у меню пункт «Налаштування» - «Конфігурація» - «Налаштування персональної конфігурації» (у різних моделях розташування цього пункту може відрізнятися). У додатковому меню, що викликається лівою екранною кнопкою, виберіть пункт «Додати нові» - «Точка доступу». Назва точки придумайте будь-яке. Увімкніть режим «Пакетні дані». Заповніть наступні поля: APN - internet.mts.ru (для МТС), internet.beeline.ru (для «Білайну»), internet (для «Мегафона»). Поля для імені користувача та пароля заповніть однаково: mts (для МТС), beeline (для «Білайну»), gdata (для «Мегафона»). Створену вами точку встановіть за замовчуванням як для вбудованого браузера, так і для додатків. Вийдіть в інтернет з вбудованого браузера і з усіх програм, після чого зателефонуйте в службу підтримки і запитайте, через який APN проводився доступ. Якщо скажуть, що в обох випадках використовувався APN для інтернету, настройку можна вважати успішною.
5
Якщо у вашому регіоні надається послуга безлімітного доступу в інтернет по влаштовує вас ціною, підключіть її. Врахуйте, що в роумінгу вартість одного мегабайта є дуже високою, а безлімітний доступ не діє.
Багато користувачів використовують мобільні телефони для доступу в інтернет. Проблема в тому, що необхідно правильно налаштувати параметри доступу до мережі. Цей процес можна здійснити декількома способами.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте мобільний телефон фірми Nokia, то увімкніть його, відкрийте головне меню і перейдіть до пункту «Налаштування». Знайдіть і відкрийте меню «Конфігурація» або «Інтернет». Перейдіть до пункту «Налаштування персональної конфігурації».
2
Якщо в меню немає жодного запису, то натисніть кнопку «Додати» і введіть довільну назву для нової конфігурації доступу в інтернет. Виділіть створений пункт і натисніть кнопку «Вибрати» або «Змінити».
3
Відкрийте пункт «Ім'я облікового запису». Введіть в нього необхідну значення. Клієнтам оператора «Мегафон» потрібно ввести ім'я Megafon. Пункти «Ім'я користувача» і «Пароль» залиште незаповненими. Знайдіть пункт «З кращою точкою доступу» і встановіть для нього параметр «Ні».
4
Відкрийте меню "Налаштування точки доступу». У графі «Проксі» встановіть значення «Відключено». Перейдіть в меню «Налаштування каналу». Відкрийте пункт «Точка доступу пакентних даних» і введіть необхідне значення, наприклад internet.megafon.ru. В полі «Тип мережі» виберіть параметр IPv4. Відкрийте пункт «Тип аутентифікації» і встановіть значення «Звичайний». Поля «Ім'я користувача» і «Пароль» залиште порожніми. Збережіть налаштування і поверніться в меню «Налаштування персональної конфігурації».
5
Відкрийте виправлену конфігурацію і встановіть параметр «Так» у полі «З кращою точкою доступу». Відкрийте меню "Стандартний параметри конфігурації» і виберіть налаштований раніше профіль. Збережіть задані значення і перезавантажте мобільний телефон. Спробуйте відкрити інтернет-браузер або стандартну утиліту виходу в мережу.
6
Точні значення точки доступу, ім'я користувача та пароль уточніть попередньо на сайті вашого оператора. Переконайтеся в тому, що ви використовуєте канал GPRS, а не WAP. Краще взагалі вимкніть можливість доступу в мережу по WAP-каналу.