Як вибрати якісну меблі.

Меблі прикрашає будинок і створює комфортні умови для роботи та відпочинку. Підбирати її слід не тільки за кольором, текстурі або гарною обробці - обов'язково перевіряйте якість товару. Щоб меблі довго служила, оцініть її за кількома показниками.
Інструкція
1
Вибирайте м'яку мебельПодбірая диван або крісла, дізнайтеся все про оббивку, каркас і наповнювач - їх якість впливають на довговічність меблів. Наприклад, оббивка може бути з натуральних (велюр, шкіра) або штучних матеріалів (флок, штучна шкіра). Замінник велюру або шкіри менш міцні і втрачають привабливий вигляд через 3-4 роки. Якщо ви маєте намір придбати якісні меблі, зупиніть свою увагу на оббивці зі шкіри - цей добротний натуральний матеріал прослужить більше 12 років.
2
Вибирайте каркас діванаОсновой м'яких меблів є її каркас, виконаний з дерева або металу. Для дивана, який не буде часто експлуатуватися, підберіть каркас з дерева. Якщо ви маєте намір щодня користуватися розкладним механізмом, вибирайте зварену металеву конструкцію - вона міцна і надійна. Але незалежно від матеріалу каркаса, диван повинен рівно стояти на підлозі, не хитатися і не скрипіти.
3
Огляньте наполнітельСніміте оббивний чохол з подушки і перевірте наповнення. Якщо піна не закрита ніякої захисною оболонкою - виробник заощадив не тільки на тканини. Вибирайте моделі з подушками, розділеними всередині на секції для піни - така конструкція не продавиться і дозволить дивану довго зберегти форму.
4
Перевірте з'єднання деталей Щоб через пару місяців меблі не довелося ремонтувати, перевірте якість збірки. Деталі можуть скріплюватися між собою клеєм, дужками, цвяхами, шипами і шурупами. Якщо частини вироби склеєні або з'єднані на цвяхах або дужках - це меблі низької якості. Вибирайте моделі, деталі яких з'єднані шурупами, а ще краще шипами. Перевірте міцність стільця. Присядьте на нього і переконайтеся в тому, що він стоїть на підлозі чотирма ніжками, не скрипить і не хитається під вашим вагою. Розгляньте кріплення висувних полиць і ящиків. Щоб вони легко ковзали, підберіть комод або стіл з роликовими напрямними. Вони забезпечать безшумне відкривання ящика і його фіксацію в крайній точці.
5
Перевірте якість збірки При купівлі корпусних меблів зверніть увагу на щільність прилягання дверцят до корпусу. Якщо помітите зазор у верхній або нижній частині - перед вами виріб низької якості з непросушенной деревини. Такі дверки з часом поведе ще більше. Щоб забезпечити надійну експлуатацію меблів з прозорим фасадом, вибирайте моделі скляних дверцят в рамі. Якщо меблі збирається вдома, перевіряйте роботу на всіх етапах складання.
Зверніть увагу
Перевірте фасади меблів, виконані з ламінованої ДСП - на них не повинно бути відколів, відставань і бульбашок.
Корисна порада
Зверніть увагу на якість фурнітури. На петлях і ручках має бути маркування, але якщо вона відсутня - це неякісні вироби, які швидко прийдуть в непридатність.