Як наклеїти шпалери - компаньйони. Як правильно клеїти шпалери компаньйони.

За допомогою шпалер створюється затишна обстановка і оновлюється інтер'єр кімнати. Щоб простір не виглядало одноманітним, можна використовувати для декорування стін шпалери-компаньйони . Якщо грамотно скомбінувати кольору, візерунки і розміри малюнка на шпалерах, така обробка може перетворити будь-яке приміщення.
Інструкція
1
Підберіть варіант оформленіяЧтоби шпалери стали окрасою кімнати, а не фоном для меблів, розгляньте різні варіанти настінних покриттів. Для обклеювання стін, поряд з однотонними шпалерами, можна застосувати різні поєднання: вставки контрастного кольору або яскравого малюнка по всьому простору, використання фотошпалер або тематичних панно.
2
Підберіть основний колір Перш ніж вибирати шпалери, визначте колірної тон кімнати. Враховуючи призначення приміщення, можна за допомогою конкретного відтінку змінити самопочуття людини. Наприклад, зелений - колір спокою й умиротворення. Його відтінки підійдуть до приміщень, де ви будете перебувати тривалий час. Помаранчеві тони гарні для допоміжних акцентів в кухні, їдальні і вітальні. Якщо ви декоруєте дитячу кімнату, вибирайте радісний жовтий - він подобається всім дітям. Безпрограшним варіантом для спальні стане синій колір, розслабляючий і створює відчуття спокою.
3
Підберіть кольори-компаньониЕслі ви визначили основний колір шпалер, підберіть один або два допоміжних відтінку. Існує кілька принципів їх підбору: однотонний, гармонійний і контрастний. У першому випадку додаткові відтінки варіюються в межах основного кольору, наприклад темно-зелений, зелений, світло-зелений. Для більш жвавого інтер'єру вибирайте додаткові тони шпалер за принципом гармонійного поєднання кольорів. Так, для основного зеленого підійдуть лайм і салатовий або колір морської хвилі і синій. Якщо домінуючий колір жовтий, додатковим стане помаранчевий і яєчний або лайм і салатовий. Якщо ви хочете яскравий і ефектний дизайн кімнати, зупиніть свою увагу на контрастних додаткових кольорах. Наприклад: червоний - зелений, жовтий - бузковий, помаранчевий - колір морської хвилі.
4
Підберіть малюнок шпалер-компаньйонів відповідно до стилю інтер'єру. Красиво виглядають фонові шпалери в поєднанні з традиційними смужками або квітковими візерунками. Якщо ваш інтер'єр витриманий в класичному стилі, використовуйте тиснений рослинний орнамент з поєднанням всіх тонів. Для кухні та їдальні підійдуть малюнки, що перегукуються з призначенням приміщень: зображення начиння або апетитних продуктів. Якщо вас цікавить сучасний стиль, зверніть увагу на геометричні малюнки - вони ефектно підкреслюють меблі і приховують будівельні дефекти.
5
Зробіть акцент на стенеЧтоби змінити простір, не обов'язково наклеїти скрізь однакові шпалери-компаньйони. Ефектно виглядає кімната, в якій тільки одна стіна відрізняється від інших. Якщо ви хочете зробити акцент на конкретній частині приміщення, візьміть для її декору яскраве покриття - воно стане оригінальним фоном для будь-якого предмета. Для створення ілюзії великого простору незамінні фотошпалери або фотопанно. Якщо ви хочете розширити межі невеликої кімнати, знайдіть фотошпалери підходящої тематики, що гармоніюють з основним кольором інтер'єру.
Зверніть увагу
Не варто вибирати шпалери-компаньйони з поєднаннями червоного-фіолетового або сірого-синього кольорів.
Корисна порада
Якщо ви віддаєте перевагу яскраві і контрастні кольори шпалер, меблі в кімнаті повинна бути простою, світлою і з мінімальною кількістю фурнітури.