Як оживити картридж HP.

При довгому просте чи запізнілою заправці картридж струменевого принтера НР швидко засихає. Якщо у вас немає можливості купити новий картридж або доручити процес його відновлення фахівцям, спробуйте самостійно продовжити його друкує ресурс.
Інструкція
1
Покладіть картридж в целофановий пакет дюзами вниз і залиште його лежати в такому положенні на 2 тижні. Перед використанням прикладіть до сопел серветку і сильно струсіть картридж. Якщо серветка забарвиться, значить, картридж послужить вам ще якийсь час. Потримайте картридж над парою протягом 5 секунд. Повторюйте процедуру з невеликими перервами 10 разів.
2
Помістіть засохлі сопла на 2-3 секунди під гарячу воду, а потім продміть або промийте їх. Підберіть для шприца підходить за розміром насадку, покладіть на сопла серветку і продміть картридж. По можливості використовуйте дистильовану воду, оскільки в недостатньо очищеній воді з-під крана міститься безліч дрібних частинок, які можуть остаточно забити сопла картриджа.
3
Розмочіть картридж HP в кислотному складі, приготованому з 80% дистильованої води, 10% спирту і 10% есенції оцтової кислоти. Рясно полив серветку цим складом, поставте на неї картридж соплами вниз. Якщо картридж порожній усередині, помістіть його в розчин цілком і залийте його всередину. Через 3 дні продміть сопла картриджа шприцом з гумовим провідником.
4
Приготуйте нейтральний розчин з 80% дистильованої води, 10% спирту і 10% гліцерину. Скористайтеся ним, якщо кислотний склад не допоміг відмочити картридж. Сама крайня міра - використання лужного розчину, що складається з 70% дистильованої води, 10% гліцерину, 10% спирту і 10% аміаку
5
Купуйте промивну рідину, очищувальну друкують голівки і картриджі від залишків чорнила. Нагрійте її до 80 градусів і залийте в розібраний картридж. Помістіть його на добу в ту ж рідина, тільки холодну.
Корисна порада
Після того, як в картридж порожній, його необхідно заправити новими якомога швидше. Затягнувши це дія на добу, ви, швидше за все, будете змушені прочищати засохлі дюзи.