Як дописати диск на Nero.

Напевно багатьом відома програма Nero від компанії Ahead для запису будь-яких видів дисків . Вона дозволяє записувати і дозапісивать інформацію на гнучкі носії. Ця технологія називається мультисесійного записом.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Nero Burning Rom.
Інструкція
1
мультисесійного диск дозволяє вам виробляти кілька етапів запису інформації, причому колишні записі не затираються. Таким чином, ви можете використовувати весь вільний простір CD/DVD-диска. Щоб дописати інформацію, перш за все, необхідно створити проект з підтримкою мультисессии. Відкрийте програму, у вікні вибору проекту вкажіть тип створюваного диска - мультисесійні.
2
Майте на увазі, що запис диска «багаторазового використання» припускає прожиг чистого диска, інакше на першому кроці програма видасть помилку і висуне лоток приводу. За замовчуванням перша сесія записи починає складати файли на диск з першого сектора. Усі наступні сесії будуть розташовуватися за принципом «+1 сектор до минулої записи».
3
Якщо ви хочете записати іншу сесію, повторно вставте диск у відкритий лоток приводу і закрийте його. У відкритому вікні програми перейдіть до вкладки "мультисессії» і виберіть однойменну рядок. Натисніть кнопку «Новий», якщо ви хочете продовжити.
4
Після декількох секунд перевірки диска в приводі на екрані з'явиться невелике вікно, в якому відобразиться вся інформація про присутніх на носії сесіях. Виберіть останню і натисніть клавішу Enter.
5
Тепер скопіюйте файли з однієї панелі в іншу. Для цього необхідно захопити потрібні файли або папки лівою кнопкою миші і перенести в потрібну папку (якщо на диску вже є заздалегідь створені каталоги). Для створення нової директорії необхідно натиснути правою кнопкою миші на вільному місці панелі і вибрати в контекстному меню пункт «Нова папка».
6
Натисніть кнопку «Прожиг» для початку запису іншої сесії на диск. По завершенню даної операції ваш лоток з диском буде висунутий. Засуньте лоток назад, щоб запустити перевірку записаної інформації на помилки.